June 15, 2023
Bij Saigen vzw leer je Tai-Jutsu en Ju-Jitsu — niet alleen om sterker te worden, maar ook om slimmer, rustiger en zelfverzekerder in het leven te staan. Onze trainingen zijn leuk, leerzaam en zitten boordevol actie.
Tai-Jutsu is onze zelfverdedigingskunst met roots in de traditionele Japanse krijgskunsten, waar techniek, souplesse en controle centraal staan. Ju-Jitsu Duo Game is onze sportieve competitievorm waarin samenwerking, timing en inzicht essentieel zijn. Beide disciplines vullen elkaar perfect aan!

Onze lesgevers zijn er niet om je af te blaffen, maar om je te helpen groeien. Ze tonen je hoe je technieken veilig uitvoert, hoe je met anderen samenwerkt, en hoe je steeds een beetje beter wordt — op je eigen tempo.
Voor iedereen vanaf 5 jaar — beginner of ervaren. Je hoeft niet superlenig of super sportief te zijn om te beginnen. Wij helpen je stap voor stap.

Bij Saigen trainen we volgens de waarden van Prof. Pieters Albert: respect, discipline, veiligheid en persoonlijke groei. Je voelt je welkom én uitgedaagd.
Ervaar het zelf! Doe mee aan een gratis proefles en ontdek hoe leuk het is om te groeien in een warme club met sterke waarden.
👉 Meer info of inschrijven? Surf naar www.saigen.be
