KALENDER

September 2022

maandag dinsdag woensdag donderdag vrijdag zaterdag zondag
donderdag 1 september
  • 16:15 – 17:30 Looptrainingen
    Looptrainingen
    16:15 – 17:30
    Sportpark Beveren

    Looptrainingen voor alle leden en de verplicht voor de competitie ploeg

  • 17:00 – 19:00 WEDSTRIJDTRAINING U DUO COMPETITIE BEVEREN
    WEDSTRIJDTRAINING U DUO COMPETITIE BEVEREN
    17:00 – 19:00
    Sportpark Beveren - sporthal De Meerminne/Kleine Dojo, Klapperstraat 103, 9120 Beveren-Waas

    Competitieploeg Duo Game systems

vrijdag 2 september
  • 17:00 – 18:00 TRAINING U 14 TAI-JUTSU SINT-NIKLAAS
    TRAINING U 14 TAI-JUTSU SINT-NIKLAAS
    17:00 – 18:00
    Sporthal De Witte Molen, Azalealaan 29, 9100 Sint-Niklaas

    Lagere school 2de en 3de graad Trainingen Tai-Jutsu

  • 17:00 – 18:00 TRAINING U 9 TAI-JUTSU SINT-NIKLAAS
    TRAINING U 9 TAI-JUTSU SINT-NIKLAAS
    17:00 – 18:00
    Sporthal De Witte Molen, Azalealaan 29, 9100 Sint-Niklaas

    Kleuter, lager school trainingen lesthema Dierenparadijs BJJ

  • 18:00 – 19:30 TRAINING + 14 ADOLESCENTEN EN VOLWASSENEN TAI-JUTSU SINT-NIKLAAS
    TRAINING + 14 ADOLESCENTEN EN VOLWASSENEN TAI-JUTSU SINT-NIKLAAS
    18:00 – 19:30
    Sporthal De Witte Molen, Azalealaan 29, 9100 Sint-Niklaas

    Voor + 14 jarigen en adolescenten/volwassen Trainingen Tai-Jutsu

zaterdag 3 september
  • 07:30 – 08:30 TRAINING U 9 TAI-JUTSU BEVEREN
    TRAINING U 9 TAI-JUTSU BEVEREN
    07:30 – 08:30
    Sportpark Beveren - sporthal De Meerminne/Grote Dojo, Klapperstraat 103, 9120 Beveren-Waas

    Kleuter, lager school trainingen lesthema Dierenparadijs BJJ

  • 08:30 – 09:30 TRAINING U 14 TAI-JUTSU BEVEREN
    TRAINING U 14 TAI-JUTSU BEVEREN
    08:30 – 09:30
    Sportpark Beveren - sporthal De Meerminne/Grote Gojo, Klapperstraat 103, 9120 Beveren-Waas

    Lagere school 2de en 3de graad Trainingen Tai-Jutsu

  • 09:30 – 11:00 TRAINING + 14 ADOLESCENTEN EN VOLWASSENEN TAI-JUTSU BEVEREN
    TRAINING + 14 ADOLESCENTEN EN VOLWASSENEN TAI-JUTSU BEVEREN
    09:30 – 11:00
    Sportpark Beveren - sporthal De Meerminne/Grote Dojo, Klapperstraat 103, 9120 Beveren-Waas

    Voor + 14 jarigen en adolescenten/volwassen Trainingen Tai-Jutsu

  • 12:00 – 14:00 WEDSTRIJDTRAINING U DUO COMPETITIE BEVEREN
    WEDSTRIJDTRAINING U DUO COMPETITIE BEVEREN
    12:00 – 14:00
    Sportpark Beveren - sporthal De Meerminne/Kleine Dojo, Klapperstraat 103, 9120 Beveren-Waas

    Competitieploeg Duo Game systems

zondag 4 september
  • 08:00 – 10:00 GEANNULEERD Vergadering Technische Commissie
    GEANNULEERD Vergadering Technische Commissie
    08:00 – 10:00
    Sportpark Beveren, klapperstraat 103, 9120 Beveren

    Tweede vergadering de hopelijke volledig TC Commissie vzw Saigen voor het jaar 2022, worden verwacht alle officiele trainers en hun assistenten

  • 08:00 – 09:00 LOOPTRAINING SINT-NIKLAAS
    LOOPTRAINING SINT-NIKLAAS
    08:00 – 09:00
    Recreatie oord De Ster, Lange Rekstraat, 9100 Sint-Niklaas

    Looptraining voor iedereen

  • 09:00 – 10:00 LOOPTRAINING BEVEREN
    LOOPTRAINING BEVEREN
    09:00 – 10:00
    Sportpark, 9100 Beveren

    Looptraining voor iedereen

maandag 5 september
dinsdag 6 september
  • 17:00 – 18:00 TRAINING U 14 TAI-JUTSU SINT-NIKLAAS
    TRAINING U 14 TAI-JUTSU SINT-NIKLAAS
    17:00 – 18:00
    Sporthal De Witte Molen, Azalealaan 29, 9100 Sint-Niklaas

    Lagere school 2de en 3de graad Trainingen Tai-Jutsu

  • 17:00 – 18:00 TRAINING U 9 TAI-JUTSU SINT-NIKLAAS
    TRAINING U 9 TAI-JUTSU SINT-NIKLAAS
    17:00 – 18:00
    Sporthal De Witte Molen, Azalealaan 29, 9100 Sint-Niklaas

    Kleuter, lager school trainingen lesthema Dierenparadijs BJJ

  • 18:00 – 19:30 TRAINING + 14 ADOLESCENTEN EN VOLWASSENEN TAI-JUTSU SINT-NIKLAAS
    TRAINING + 14 ADOLESCENTEN EN VOLWASSENEN TAI-JUTSU SINT-NIKLAAS
    18:00 – 19:30
    Sporthal De Witte Molen, Azalealaan 29, 9100 Sint-Niklaas

    Voor + 14 jarigen en adolescenten/volwassen Trainingen Tai-Jutsu

woensdag 7 september
  • 16:00 – 17:00 TRAINING U 9 TAI-JUTSU BEVEREN
    TRAINING U 9 TAI-JUTSU BEVEREN
    16:00 – 17:00
    Sportpark Beveren - sporthal De Meerminne/Grote Dojo, Klapperstraat 103, 9120 Beveren-Waas

    Kleuter, lager school trainingen lesthema Dierenparadijs BJJ

  • 17:00 – 18:00 TRAINING U 14 TAI-JUTSU BEVEREN
    TRAINING U 14 TAI-JUTSU BEVEREN
    17:00 – 18:00
    Sportpark Beveren - sporthal De Meerminne/Grote Gojo, Klapperstraat 103, 9120 Beveren-Waas

    Lagere school 2de en 3de graad Trainingen Tai-Jutsu

  • 18:00 – 19:30 TRAINING + 14 ADOLESCENTEN EN VOLWASSENEN TAI-JUTSU BEVEREN
    TRAINING + 14 ADOLESCENTEN EN VOLWASSENEN TAI-JUTSU BEVEREN
    18:00 – 19:30
    Sportpark Beveren - sporthal De Meerminne/Grote Dojo, Klapperstraat 103, 9120 Beveren-Waas

    Voor + 14 jarigen en adolescenten/volwassen Trainingen Tai-Jutsu

donderdag 8 september
  • 16:15 – 17:30 Looptrainingen
    Looptrainingen
    16:15 – 17:30
    Sportpark Beveren

    Looptrainingen voor alle leden en de verplicht voor de competitie ploeg

  • 17:00 – 19:00 WEDSTRIJDTRAINING U DUO COMPETITIE BEVEREN
    WEDSTRIJDTRAINING U DUO COMPETITIE BEVEREN
    17:00 – 19:00
    Sportpark Beveren - sporthal De Meerminne/Kleine Dojo, Klapperstraat 103, 9120 Beveren-Waas

    Competitieploeg Duo Game systems

vrijdag 9 september
  • 17:00 – 18:00 TRAINING U 14 TAI-JUTSU SINT-NIKLAAS
    TRAINING U 14 TAI-JUTSU SINT-NIKLAAS
    17:00 – 18:00
    Sporthal De Witte Molen, Azalealaan 29, 9100 Sint-Niklaas

    Lagere school 2de en 3de graad Trainingen Tai-Jutsu

  • 17:00 – 18:00 TRAINING U 9 TAI-JUTSU SINT-NIKLAAS
    TRAINING U 9 TAI-JUTSU SINT-NIKLAAS
    17:00 – 18:00
    Sporthal De Witte Molen, Azalealaan 29, 9100 Sint-Niklaas

    Kleuter, lager school trainingen lesthema Dierenparadijs BJJ

  • 18:00 – 19:30 TRAINING + 14 ADOLESCENTEN EN VOLWASSENEN TAI-JUTSU SINT-NIKLAAS
    TRAINING + 14 ADOLESCENTEN EN VOLWASSENEN TAI-JUTSU SINT-NIKLAAS
    18:00 – 19:30
    Sporthal De Witte Molen, Azalealaan 29, 9100 Sint-Niklaas

    Voor + 14 jarigen en adolescenten/volwassen Trainingen Tai-Jutsu

zaterdag 10 september
  • 07:30 – 08:30 TRAINING U 9 TAI-JUTSU BEVEREN
    TRAINING U 9 TAI-JUTSU BEVEREN
    07:30 – 08:30
    Sportpark Beveren - sporthal De Meerminne/Grote Dojo, Klapperstraat 103, 9120 Beveren-Waas

    Kleuter, lager school trainingen lesthema Dierenparadijs BJJ

  • 08:30 – 09:30 TRAINING U 14 TAI-JUTSU BEVEREN
    TRAINING U 14 TAI-JUTSU BEVEREN
    08:30 – 09:30
    Sportpark Beveren - sporthal De Meerminne/Grote Gojo, Klapperstraat 103, 9120 Beveren-Waas

    Lagere school 2de en 3de graad Trainingen Tai-Jutsu

  • 09:30 – 11:00 TRAINING + 14 ADOLESCENTEN EN VOLWASSENEN TAI-JUTSU BEVEREN
    TRAINING + 14 ADOLESCENTEN EN VOLWASSENEN TAI-JUTSU BEVEREN
    09:30 – 11:00
    Sportpark Beveren - sporthal De Meerminne/Grote Dojo, Klapperstraat 103, 9120 Beveren-Waas

    Voor + 14 jarigen en adolescenten/volwassen Trainingen Tai-Jutsu

  • 12:00 – 14:00 WEDSTRIJDTRAINING U DUO COMPETITIE BEVEREN
    WEDSTRIJDTRAINING U DUO COMPETITIE BEVEREN
    12:00 – 14:00
    Sportpark Beveren - sporthal De Meerminne/Kleine Dojo, Klapperstraat 103, 9120 Beveren-Waas

    Competitieploeg Duo Game systems

zondag 11 september
  • 08:00 – 10:00 FEDERALE DANGRAAD TRAININGEN
    FEDERALE DANGRAAD TRAININGEN
    08:00 – 10:00
    sportpark Beveren, Kleine dojo, Klapperstraat 103, 9120 Beveren

    Dangraad trainingen

  • 08:00 – 09:00 LOOPTRAINING SINT-NIKLAAS
    LOOPTRAINING SINT-NIKLAAS
    08:00 – 09:00
    Recreatie oord De Ster, Lange Rekstraat, 9100 Sint-Niklaas

    Looptraining voor iedereen

  • 09:00 – 10:00 LOOPTRAINING BEVEREN
    LOOPTRAINING BEVEREN
    09:00 – 10:00
    Sportpark, 9100 Beveren

    Looptraining voor iedereen

  • 10:15 – 13:00 Vergadering Raad van de Zwarte Gordels
    Vergadering Raad van de Zwarte Gordels
    10:15 – 13:00
    Sportpark Beveren, klapperstraat 103, 9100 Beveren

    Om te de twee maand vergadering van de Raad van Zwarte Gordels. De deelnemers zijn zoals de aanschrijving het zegt alleen de trainers met een zwarte gordel, die willen zetelen. Dit is de tweede vergadering van het jaar 2022.

maandag 12 september
dinsdag 13 september
  • 17:00 – 18:00 TRAINING U 14 TAI-JUTSU SINT-NIKLAAS
    TRAINING U 14 TAI-JUTSU SINT-NIKLAAS
    17:00 – 18:00
    Sporthal De Witte Molen, Azalealaan 29, 9100 Sint-Niklaas

    Lagere school 2de en 3de graad Trainingen Tai-Jutsu

  • 17:00 – 18:00 TRAINING U 9 TAI-JUTSU SINT-NIKLAAS
    TRAINING U 9 TAI-JUTSU SINT-NIKLAAS
    17:00 – 18:00
    Sporthal De Witte Molen, Azalealaan 29, 9100 Sint-Niklaas

    Kleuter, lager school trainingen lesthema Dierenparadijs BJJ

  • 18:00 – 19:30 TRAINING + 14 ADOLESCENTEN EN VOLWASSENEN TAI-JUTSU SINT-NIKLAAS
    TRAINING + 14 ADOLESCENTEN EN VOLWASSENEN TAI-JUTSU SINT-NIKLAAS
    18:00 – 19:30
    Sporthal De Witte Molen, Azalealaan 29, 9100 Sint-Niklaas

    Voor + 14 jarigen en adolescenten/volwassen Trainingen Tai-Jutsu

woensdag 14 september
  • 16:00 – 17:00 TRAINING U 9 TAI-JUTSU BEVEREN
    TRAINING U 9 TAI-JUTSU BEVEREN
    16:00 – 17:00
    Sportpark Beveren - sporthal De Meerminne/Grote Dojo, Klapperstraat 103, 9120 Beveren-Waas

    Kleuter, lager school trainingen lesthema Dierenparadijs BJJ

  • 17:00 – 18:00 TRAINING U 14 TAI-JUTSU BEVEREN
    TRAINING U 14 TAI-JUTSU BEVEREN
    17:00 – 18:00
    Sportpark Beveren - sporthal De Meerminne/Grote Gojo, Klapperstraat 103, 9120 Beveren-Waas

    Lagere school 2de en 3de graad Trainingen Tai-Jutsu

  • 18:00 – 19:30 TRAINING + 14 ADOLESCENTEN EN VOLWASSENEN TAI-JUTSU BEVEREN
    TRAINING + 14 ADOLESCENTEN EN VOLWASSENEN TAI-JUTSU BEVEREN
    18:00 – 19:30
    Sportpark Beveren - sporthal De Meerminne/Grote Dojo, Klapperstraat 103, 9120 Beveren-Waas

    Voor + 14 jarigen en adolescenten/volwassen Trainingen Tai-Jutsu

donderdag 15 september
  • 16:15 – 17:30 Looptrainingen
    Looptrainingen
    16:15 – 17:30
    Sportpark Beveren

    Looptrainingen voor alle leden en de verplicht voor de competitie ploeg

  • 17:00 – 19:00 WEDSTRIJDTRAINING U DUO COMPETITIE BEVEREN
    WEDSTRIJDTRAINING U DUO COMPETITIE BEVEREN
    17:00 – 19:00
    Sportpark Beveren - sporthal De Meerminne/Kleine Dojo, Klapperstraat 103, 9120 Beveren-Waas

    Competitieploeg Duo Game systems

vrijdag 16 september
  • 06:00 – 15:00 BALKAN OPEN
    BALKAN OPEN
    06:00 – 15:00
    BANJA-LUKA, REPUBLIC OF SRPSKA BOSNIA AND HERZEGOVINA, “BORIK”, Sports hall, Banja Luka Address: Avenue Saint Sava 48, Banja Luka

    17TH BALKAN OPEN CHAMPIONSHIP (REGIONAL SOUTH-EAST AND EAST JU-JITSU CHAMPIONSHIP)

  • 17:00 – 18:00 TRAINING U 14 TAI-JUTSU SINT-NIKLAAS
    TRAINING U 14 TAI-JUTSU SINT-NIKLAAS
    17:00 – 18:00
    Sporthal De Witte Molen, Azalealaan 29, 9100 Sint-Niklaas

    Lagere school 2de en 3de graad Trainingen Tai-Jutsu

  • 17:00 – 18:00 TRAINING U 9 TAI-JUTSU SINT-NIKLAAS
    TRAINING U 9 TAI-JUTSU SINT-NIKLAAS
    17:00 – 18:00
    Sporthal De Witte Molen, Azalealaan 29, 9100 Sint-Niklaas

    Kleuter, lager school trainingen lesthema Dierenparadijs BJJ

  • 18:00 – 19:30 TRAINING + 14 ADOLESCENTEN EN VOLWASSENEN TAI-JUTSU SINT-NIKLAAS
    TRAINING + 14 ADOLESCENTEN EN VOLWASSENEN TAI-JUTSU SINT-NIKLAAS
    18:00 – 19:30
    Sporthal De Witte Molen, Azalealaan 29, 9100 Sint-Niklaas

    Voor + 14 jarigen en adolescenten/volwassen Trainingen Tai-Jutsu

zaterdag 17 september
  • 06:00 – 15:00 BALKAN OPEN
    BALKAN OPEN
    06:00 – 15:00
    BANJA-LUKA, REPUBLIC OF SRPSKA BOSNIA AND HERZEGOVINA, “BORIK”, Sports hall, Banja Luka Address: Avenue Saint Sava 48, Banja Luka

    17TH BALKAN OPEN CHAMPIONSHIP (REGIONAL SOUTH-EAST AND EAST JU-JITSU CHAMPIONSHIP)

  • 07:30 – 08:30 TRAINING U 9 TAI-JUTSU BEVEREN
    TRAINING U 9 TAI-JUTSU BEVEREN
    07:30 – 08:30
    Sportpark Beveren - sporthal De Meerminne/Grote Dojo, Klapperstraat 103, 9120 Beveren-Waas

    Kleuter, lager school trainingen lesthema Dierenparadijs BJJ

  • 08:30 – 09:30 TRAINING U 14 TAI-JUTSU BEVEREN
    TRAINING U 14 TAI-JUTSU BEVEREN
    08:30 – 09:30
    Sportpark Beveren - sporthal De Meerminne/Grote Gojo, Klapperstraat 103, 9120 Beveren-Waas

    Lagere school 2de en 3de graad Trainingen Tai-Jutsu

  • 09:30 – 11:00 TRAINING + 14 ADOLESCENTEN EN VOLWASSENEN TAI-JUTSU BEVEREN
    TRAINING + 14 ADOLESCENTEN EN VOLWASSENEN TAI-JUTSU BEVEREN
    09:30 – 11:00
    Sportpark Beveren - sporthal De Meerminne/Grote Dojo, Klapperstraat 103, 9120 Beveren-Waas

    Voor + 14 jarigen en adolescenten/volwassen Trainingen Tai-Jutsu

zondag 18 september
  • 06:00 – 15:00 BALKAN OPEN
    BALKAN OPEN
    06:00 – 15:00
    BANJA-LUKA, REPUBLIC OF SRPSKA BOSNIA AND HERZEGOVINA, “BORIK”, Sports hall, Banja Luka Address: Avenue Saint Sava 48, Banja Luka

    17TH BALKAN OPEN CHAMPIONSHIP (REGIONAL SOUTH-EAST AND EAST JU-JITSU CHAMPIONSHIP)

  • 08:00 – 10:00 Federale remediëring trainingen
    Federale remediëring trainingen
    08:00 – 10:00
    sportpark Beveren, Kleine dojo, Klapperstraat 103, 9120 Beveren

    Herhaling Kyugraden, remediëring en herschrijven bestaande Kyu programma Tai-Jutsu, verfilming van deze technieken

  • 08:00 – 09:00 LOOPTRAINING SINT-NIKLAAS
    LOOPTRAINING SINT-NIKLAAS
    08:00 – 09:00
    Recreatie oord De Ster, Lange Rekstraat, 9100 Sint-Niklaas

    Looptraining voor iedereen

  • 09:00 – 10:00 GEEN LOOPTRAINING IN BEVEREN
    GEEN LOOPTRAINING IN BEVEREN
    09:00 – 10:00
    Sportpark, 9100 Beveren

    Looptraining voor iedereen

maandag 19 september
dinsdag 20 september
  • 17:00 – 18:00 TRAINING U 14 TAI-JUTSU SINT-NIKLAAS
    TRAINING U 14 TAI-JUTSU SINT-NIKLAAS
    17:00 – 18:00
    Sporthal De Witte Molen, Azalealaan 29, 9100 Sint-Niklaas

    Lagere school 2de en 3de graad Trainingen Tai-Jutsu

  • 17:00 – 18:00 TRAINING U 9 TAI-JUTSU SINT-NIKLAAS
    TRAINING U 9 TAI-JUTSU SINT-NIKLAAS
    17:00 – 18:00
    Sporthal De Witte Molen, Azalealaan 29, 9100 Sint-Niklaas

    Kleuter, lager school trainingen lesthema Dierenparadijs BJJ

  • 18:00 – 19:30 TRAINING + 14 ADOLESCENTEN EN VOLWASSENEN TAI-JUTSU SINT-NIKLAAS
    TRAINING + 14 ADOLESCENTEN EN VOLWASSENEN TAI-JUTSU SINT-NIKLAAS
    18:00 – 19:30
    Sporthal De Witte Molen, Azalealaan 29, 9100 Sint-Niklaas

    Voor + 14 jarigen en adolescenten/volwassen Trainingen Tai-Jutsu

woensdag 21 september
  • 16:00 – 17:00 TRAINING U 9 TAI-JUTSU BEVEREN
    TRAINING U 9 TAI-JUTSU BEVEREN
    16:00 – 17:00
    Sportpark Beveren - sporthal De Meerminne/Grote Dojo, Klapperstraat 103, 9120 Beveren-Waas

    Kleuter, lager school trainingen lesthema Dierenparadijs BJJ

  • 17:00 – 18:00 TRAINING U 14 TAI-JUTSU BEVEREN
    TRAINING U 14 TAI-JUTSU BEVEREN
    17:00 – 18:00
    Sportpark Beveren - sporthal De Meerminne/Grote Gojo, Klapperstraat 103, 9120 Beveren-Waas

    Lagere school 2de en 3de graad Trainingen Tai-Jutsu

  • 18:00 – 19:30 TRAINING + 14 ADOLESCENTEN EN VOLWASSENEN TAI-JUTSU BEVEREN
    TRAINING + 14 ADOLESCENTEN EN VOLWASSENEN TAI-JUTSU BEVEREN
    18:00 – 19:30
    Sportpark Beveren - sporthal De Meerminne/Grote Dojo, Klapperstraat 103, 9120 Beveren-Waas

    Voor + 14 jarigen en adolescenten/volwassen Trainingen Tai-Jutsu

donderdag 22 september
  • 16:15 – 17:30 Looptrainingen
    Looptrainingen
    16:15 – 17:30
    Sportpark Beveren

    Looptrainingen voor alle leden en de verplicht voor de competitie ploeg

  • 17:00 – 19:00 WEDSTRIJDTRAINING U DUO COMPETITIE BEVEREN
    WEDSTRIJDTRAINING U DUO COMPETITIE BEVEREN
    17:00 – 19:00
    Sportpark Beveren - sporthal De Meerminne/Kleine Dojo, Klapperstraat 103, 9120 Beveren-Waas

    Competitieploeg Duo Game systems

vrijdag 23 september
  • 17:00 – 18:00 TRAINING U 14 TAI-JUTSU SINT-NIKLAAS
    TRAINING U 14 TAI-JUTSU SINT-NIKLAAS
    17:00 – 18:00
    Sporthal De Witte Molen, Azalealaan 29, 9100 Sint-Niklaas

    Lagere school 2de en 3de graad Trainingen Tai-Jutsu

  • 17:00 – 18:00 TRAINING U 9 TAI-JUTSU SINT-NIKLAAS
    TRAINING U 9 TAI-JUTSU SINT-NIKLAAS
    17:00 – 18:00
    Sporthal De Witte Molen, Azalealaan 29, 9100 Sint-Niklaas

    Kleuter, lager school trainingen lesthema Dierenparadijs BJJ

  • 18:00 – 19:30 TRAINING + 14 ADOLESCENTEN EN VOLWASSENEN TAI-JUTSU SINT-NIKLAAS
    TRAINING + 14 ADOLESCENTEN EN VOLWASSENEN TAI-JUTSU SINT-NIKLAAS
    18:00 – 19:30
    Sporthal De Witte Molen, Azalealaan 29, 9100 Sint-Niklaas

    Voor + 14 jarigen en adolescenten/volwassen Trainingen Tai-Jutsu

zaterdag 24 september
  • 06:30 – 12:00 Ontbijt en Brunch Ouderraad Commissie
    Ontbijt en Brunch Ouderraad Commissie
    06:30 – 12:00
    VIP sporthal De Meerminnen, Klapperstraat 103, 9120 Beveren

    Aangeboden door de Ouderraad Commissie vzw Saigen, inschrijving zijn verplicht!

  • 08:00 – 10:00 Opstartvergadering projecten
    Opstartvergadering projecten
    08:00 – 10:00
    VIP room in sportpark Beveren

    Kernbestuur stelt de bestaande projecten alsook de nieuwe aan te komen projecten voor, samen met ontbijt.

  • 08:00 – 10:00 Vriendjesdag in kader September is Maand van de sportclub U 14
    Vriendjesdag in kader September is Maand van de sportclub U 14
    08:00 – 10:00
    Sportpark Beveren - sporthal De Meerminne/Grote Gojo, Klapperstraat 103, 9120 Beveren-Waas

    Breng je vriendjes mee naar de grote dojo

  • 08:00 – 10:00 Vriendjesdag in kader September is Maand van de sportclub U 14
    Vriendjesdag in kader September is Maand van de sportclub U 14
    08:00 – 10:00
    Sportpark Beveren - sporthal De Meerminne/Grote Gojo, Klapperstraat 103, 9120 Beveren-Waas

    Breng je vriendjes mee naar de grote dojo

  • 08:00 – 10:00 Vriendjesdag in kader September is Maand van de sportclub, Sport Vlaanderen U9
    Vriendjesdag in kader September is Maand van de sportclub, Sport Vlaanderen U9
    08:00 – 10:00
    Sportpark Beveren - sporthal De Meerminne/Grote Dojo, Klapperstraat 103, 9120 Beveren-Waas

    Breng je vriendjes mee naar de grote dojo

  • 08:00 – 10:00 Vriendjesdag in kader September is Maand van de sportclub, Sport Vlaanderen U9
    Vriendjesdag in kader September is Maand van de sportclub, Sport Vlaanderen U9
    08:00 – 10:00
    Sportpark Beveren - sporthal De Meerminne/Grote Dojo, Klapperstraat 103, 9120 Beveren-Waas

    Breng je vriendjes mee naar de grote dojo

  • 08:00 – 10:00 Vriendjesdag in kader September is de Maand van de sportlcub, Sport Vlaanderen + 14
    Vriendjesdag in kader September is de Maand van de sportlcub, Sport Vlaanderen + 14
    08:00 – 10:00
    Sportpark Beveren - sporthal De Meerminne/Grote Dojo, Klapperstraat 103, 9120 Beveren-Waas

    Breng je vrienden mee naar de grote dojo

  • 08:00 – 10:00 Vriendjesdag in kader September is de Maand van de sportlcub, Sport Vlaanderen + 14
    Vriendjesdag in kader September is de Maand van de sportlcub, Sport Vlaanderen + 14
    08:00 – 10:00
    Sportpark Beveren - sporthal De Meerminne/Grote Dojo, Klapperstraat 103, 9120 Beveren-Waas

    Breng je vrienden mee naar de grote dojo

  • 12:00 – 14:00 WEDSTRIJDTRAINING U DUO COMPETITIE BEVEREN
    WEDSTRIJDTRAINING U DUO COMPETITIE BEVEREN
    12:00 – 14:00
    Sportpark Beveren - sporthal De Meerminne/Kleine Dojo, Klapperstraat 103, 9120 Beveren-Waas

    Competitieploeg Duo Game systems

zondag 25 september
  • 08:00 – 10:00 Pedagogische Trainingen Assistent lesgevers
    Pedagogische Trainingen Assistent lesgevers
    08:00 – 10:00

    Pedagogische begeleiding

  • 08:00 – 09:00 LOOPTRAINING SINT-NIKLAAS
    LOOPTRAINING SINT-NIKLAAS
    08:00 – 09:00
    Recreatie oord De Ster, Lange Rekstraat, 9100 Sint-Niklaas

    Looptraining voor iedereen

  • 09:00 – 10:00 LOOPTRAINING BEVEREN
    LOOPTRAINING BEVEREN
    09:00 – 10:00
    Sportpark, 9100 Beveren

    Looptraining voor iedereen

maandag 26 september
dinsdag 27 september
  • 17:00 – 18:00 TRAINING U 14 TAI-JUTSU SINT-NIKLAAS
    TRAINING U 14 TAI-JUTSU SINT-NIKLAAS
    17:00 – 18:00
    Sporthal De Witte Molen, Azalealaan 29, 9100 Sint-Niklaas

    Lagere school 2de en 3de graad Trainingen Tai-Jutsu

  • 17:00 – 18:00 TRAINING U 9 TAI-JUTSU SINT-NIKLAAS
    TRAINING U 9 TAI-JUTSU SINT-NIKLAAS
    17:00 – 18:00
    Sporthal De Witte Molen, Azalealaan 29, 9100 Sint-Niklaas

    Kleuter, lager school trainingen lesthema Dierenparadijs BJJ

  • 18:00 – 19:30 TRAINING + 14 ADOLESCENTEN EN VOLWASSENEN TAI-JUTSU SINT-NIKLAAS
    TRAINING + 14 ADOLESCENTEN EN VOLWASSENEN TAI-JUTSU SINT-NIKLAAS
    18:00 – 19:30
    Sporthal De Witte Molen, Azalealaan 29, 9100 Sint-Niklaas

    Voor + 14 jarigen en adolescenten/volwassen Trainingen Tai-Jutsu

woensdag 28 september
  • 16:00 – 17:00 TRAINING U 9 TAI-JUTSU BEVEREN
    TRAINING U 9 TAI-JUTSU BEVEREN
    16:00 – 17:00
    Sportpark Beveren - sporthal De Meerminne/Grote Dojo, Klapperstraat 103, 9120 Beveren-Waas

    Kleuter, lager school trainingen lesthema Dierenparadijs BJJ

  • 17:00 – 18:00 TRAINING U 14 TAI-JUTSU BEVEREN
    TRAINING U 14 TAI-JUTSU BEVEREN
    17:00 – 18:00
    Sportpark Beveren - sporthal De Meerminne/Grote Gojo, Klapperstraat 103, 9120 Beveren-Waas

    Lagere school 2de en 3de graad Trainingen Tai-Jutsu

  • 18:00 – 19:30 TRAINING + 14 ADOLESCENTEN EN VOLWASSENEN TAI-JUTSU BEVEREN
    TRAINING + 14 ADOLESCENTEN EN VOLWASSENEN TAI-JUTSU BEVEREN
    18:00 – 19:30
    Sportpark Beveren - sporthal De Meerminne/Grote Dojo, Klapperstraat 103, 9120 Beveren-Waas

    Voor + 14 jarigen en adolescenten/volwassen Trainingen Tai-Jutsu

donderdag 29 september
  • 16:15 – 17:30 Looptrainingen
    Looptrainingen
    16:15 – 17:30
    Sportpark Beveren

    Looptrainingen voor alle leden en de verplicht voor de competitie ploeg

  • 17:00 – 19:00 WEDSTRIJDTRAINING U DUO COMPETITIE BEVEREN
    WEDSTRIJDTRAINING U DUO COMPETITIE BEVEREN
    17:00 – 19:00
    Sportpark Beveren - sporthal De Meerminne/Kleine Dojo, Klapperstraat 103, 9120 Beveren-Waas

    Competitieploeg Duo Game systems

vrijdag 30 september
  • 17:00 – 18:00 TRAINING U 14 TAI-JUTSU SINT-NIKLAAS
    TRAINING U 14 TAI-JUTSU SINT-NIKLAAS
    17:00 – 18:00
    Sporthal De Witte Molen, Azalealaan 29, 9100 Sint-Niklaas

    Lagere school 2de en 3de graad Trainingen Tai-Jutsu

  • 17:00 – 18:00 TRAINING U 9 TAI-JUTSU SINT-NIKLAAS
    TRAINING U 9 TAI-JUTSU SINT-NIKLAAS
    17:00 – 18:00
    Sporthal De Witte Molen, Azalealaan 29, 9100 Sint-Niklaas

    Kleuter, lager school trainingen lesthema Dierenparadijs BJJ

  • 18:00 – 19:30 TRAINING + 14 ADOLESCENTEN EN VOLWASSENEN TAI-JUTSU SINT-NIKLAAS
    TRAINING + 14 ADOLESCENTEN EN VOLWASSENEN TAI-JUTSU SINT-NIKLAAS
    18:00 – 19:30
    Sporthal De Witte Molen, Azalealaan 29, 9100 Sint-Niklaas

    Voor + 14 jarigen en adolescenten/volwassen Trainingen Tai-Jutsu

Oktober 2022

maandag dinsdag woensdag donderdag vrijdag zaterdag zondag
zaterdag 1 oktober
  • 07:30 – 08:30 TRAINING U 9 TAI-JUTSU BEVEREN
    TRAINING U 9 TAI-JUTSU BEVEREN
    07:30 – 08:30
    Sportpark Beveren - sporthal De Meerminne/Grote Dojo, Klapperstraat 103, 9120 Beveren-Waas

    Kleuter, lager school trainingen lesthema Dierenparadijs BJJ

  • 08:30 – 09:30 TRAINING U 14 TAI-JUTSU BEVEREN
    TRAINING U 14 TAI-JUTSU BEVEREN
    08:30 – 09:30
    Sportpark Beveren - sporthal De Meerminne/Grote Gojo, Klapperstraat 103, 9120 Beveren-Waas

    Lagere school 2de en 3de graad Trainingen Tai-Jutsu

  • 09:30 – 11:00 TRAINING + 14 ADOLESCENTEN EN VOLWASSENEN TAI-JUTSU BEVEREN
    TRAINING + 14 ADOLESCENTEN EN VOLWASSENEN TAI-JUTSU BEVEREN
    09:30 – 11:00
    Sportpark Beveren - sporthal De Meerminne/Grote Dojo, Klapperstraat 103, 9120 Beveren-Waas

    Voor + 14 jarigen en adolescenten/volwassen Trainingen Tai-Jutsu

  • 12:00 – 14:00 WEDSTRIJDTRAINING U DUO COMPETITIE BEVEREN
    WEDSTRIJDTRAINING U DUO COMPETITIE BEVEREN
    12:00 – 14:00
    Sportpark Beveren - sporthal De Meerminne/Kleine Dojo, Klapperstraat 103, 9120 Beveren-Waas

    Competitieploeg Duo Game systems

zondag 2 oktober
  • 08:00 – 10:00 Federale remediëring trainingen
    Federale remediëring trainingen
    08:00 – 10:00
    sportpark Beveren, Kleine dojo, Klapperstraat 103, 9120 Beveren

    Herhaling Kyugraden, remediëring en herschrijven bestaande Kyu programma Tai-Jutsu, verfilming van deze technieken

  • 08:00 – 09:00 LOOPTRAINING SINT-NIKLAAS
    LOOPTRAINING SINT-NIKLAAS
    08:00 – 09:00
    Recreatie oord De Ster, Lange Rekstraat, 9100 Sint-Niklaas

    Looptraining voor iedereen

  • 09:00 – 10:00 LOOPTRAINING BEVEREN
    LOOPTRAINING BEVEREN
    09:00 – 10:00
    Sportpark, 9100 Beveren

    Looptraining voor iedereen

maandag 3 oktober
dinsdag 4 oktober
  • 17:00 – 18:00 TRAINING U 14 TAI-JUTSU SINT-NIKLAAS
    TRAINING U 14 TAI-JUTSU SINT-NIKLAAS
    17:00 – 18:00
    Sporthal De Witte Molen, Azalealaan 29, 9100 Sint-Niklaas

    Lagere school 2de en 3de graad Trainingen Tai-Jutsu

  • 17:00 – 18:00 TRAINING U 9 TAI-JUTSU SINT-NIKLAAS
    TRAINING U 9 TAI-JUTSU SINT-NIKLAAS
    17:00 – 18:00
    Sporthal De Witte Molen, Azalealaan 29, 9100 Sint-Niklaas

    Kleuter, lager school trainingen lesthema Dierenparadijs BJJ

  • 18:00 – 19:30 TRAINING + 14 ADOLESCENTEN EN VOLWASSENEN TAI-JUTSU SINT-NIKLAAS
    TRAINING + 14 ADOLESCENTEN EN VOLWASSENEN TAI-JUTSU SINT-NIKLAAS
    18:00 – 19:30
    Sporthal De Witte Molen, Azalealaan 29, 9100 Sint-Niklaas

    Voor + 14 jarigen en adolescenten/volwassen Trainingen Tai-Jutsu

woensdag 5 oktober
  • 16:00 – 17:00 TRAINING U 9 TAI-JUTSU BEVEREN
    TRAINING U 9 TAI-JUTSU BEVEREN
    16:00 – 17:00
    Sportpark Beveren - sporthal De Meerminne/Grote Dojo, Klapperstraat 103, 9120 Beveren-Waas

    Kleuter, lager school trainingen lesthema Dierenparadijs BJJ

  • 17:00 – 18:00 TRAINING U 14 TAI-JUTSU BEVEREN
    TRAINING U 14 TAI-JUTSU BEVEREN
    17:00 – 18:00
    Sportpark Beveren - sporthal De Meerminne/Grote Gojo, Klapperstraat 103, 9120 Beveren-Waas

    Lagere school 2de en 3de graad Trainingen Tai-Jutsu

  • 18:00 – 19:30 TRAINING + 14 ADOLESCENTEN EN VOLWASSENEN TAI-JUTSU BEVEREN
    TRAINING + 14 ADOLESCENTEN EN VOLWASSENEN TAI-JUTSU BEVEREN
    18:00 – 19:30
    Sportpark Beveren - sporthal De Meerminne/Grote Dojo, Klapperstraat 103, 9120 Beveren-Waas

    Voor + 14 jarigen en adolescenten/volwassen Trainingen Tai-Jutsu

donderdag 6 oktober
  • 16:15 – 17:30 Looptrainingen
    Looptrainingen
    16:15 – 17:30
    Sportpark Beveren

    Looptrainingen voor alle leden en de verplicht voor de competitie ploeg

  • 17:00 – 19:00 WEDSTRIJDTRAINING U DUO COMPETITIE BEVEREN
    WEDSTRIJDTRAINING U DUO COMPETITIE BEVEREN
    17:00 – 19:00
    Sportpark Beveren - sporthal De Meerminne/Kleine Dojo, Klapperstraat 103, 9120 Beveren-Waas

    Competitieploeg Duo Game systems

vrijdag 7 oktober
  • 17:00 – 18:00 TRAINING U 14 TAI-JUTSU SINT-NIKLAAS
    TRAINING U 14 TAI-JUTSU SINT-NIKLAAS
    17:00 – 18:00
    Sporthal De Witte Molen, Azalealaan 29, 9100 Sint-Niklaas

    Lagere school 2de en 3de graad Trainingen Tai-Jutsu

  • 17:00 – 18:00 TRAINING U 9 TAI-JUTSU SINT-NIKLAAS
    TRAINING U 9 TAI-JUTSU SINT-NIKLAAS
    17:00 – 18:00
    Sporthal De Witte Molen, Azalealaan 29, 9100 Sint-Niklaas

    Kleuter, lager school trainingen lesthema Dierenparadijs BJJ

  • 18:00 – 19:30 TRAINING + 14 ADOLESCENTEN EN VOLWASSENEN TAI-JUTSU SINT-NIKLAAS
    TRAINING + 14 ADOLESCENTEN EN VOLWASSENEN TAI-JUTSU SINT-NIKLAAS
    18:00 – 19:30
    Sporthal De Witte Molen, Azalealaan 29, 9100 Sint-Niklaas

    Voor + 14 jarigen en adolescenten/volwassen Trainingen Tai-Jutsu

zaterdag 8 oktober
  • 07:30 – 08:30 TRAINING U 9 TAI-JUTSU BEVEREN
    TRAINING U 9 TAI-JUTSU BEVEREN
    07:30 – 08:30
    Sportpark Beveren - sporthal De Meerminne/Grote Dojo, Klapperstraat 103, 9120 Beveren-Waas

    Kleuter, lager school trainingen lesthema Dierenparadijs BJJ

  • 08:30 – 09:30 TRAINING U 14 TAI-JUTSU BEVEREN
    TRAINING U 14 TAI-JUTSU BEVEREN
    08:30 – 09:30
    Sportpark Beveren - sporthal De Meerminne/Grote Gojo, Klapperstraat 103, 9120 Beveren-Waas

    Lagere school 2de en 3de graad Trainingen Tai-Jutsu

  • 09:30 – 11:00 TRAINING + 14 ADOLESCENTEN EN VOLWASSENEN TAI-JUTSU BEVEREN
    TRAINING + 14 ADOLESCENTEN EN VOLWASSENEN TAI-JUTSU BEVEREN
    09:30 – 11:00
    Sportpark Beveren - sporthal De Meerminne/Grote Dojo, Klapperstraat 103, 9120 Beveren-Waas

    Voor + 14 jarigen en adolescenten/volwassen Trainingen Tai-Jutsu

  • 12:00 – 14:00 WEDSTRIJDTRAINING U DUO COMPETITIE BEVEREN
    WEDSTRIJDTRAINING U DUO COMPETITIE BEVEREN
    12:00 – 14:00
    Sportpark Beveren - sporthal De Meerminne/Kleine Dojo, Klapperstraat 103, 9120 Beveren-Waas

    Competitieploeg Duo Game systems

zondag 9 oktober
  • 08:00 – 09:00 LOOPTRAINING SINT-NIKLAAS
    LOOPTRAINING SINT-NIKLAAS
    08:00 – 09:00
    Recreatie oord De Ster, Lange Rekstraat, 9100 Sint-Niklaas

    Looptraining voor iedereen

  • 09:00 – 10:00 LOOPTRAINING BEVEREN
    LOOPTRAINING BEVEREN
    09:00 – 10:00
    Sportpark, 9100 Beveren

    Looptraining voor iedereen

maandag 10 oktober
dinsdag 11 oktober
  • 17:00 – 18:00 TRAINING U 14 TAI-JUTSU SINT-NIKLAAS
    TRAINING U 14 TAI-JUTSU SINT-NIKLAAS
    17:00 – 18:00
    Sporthal De Witte Molen, Azalealaan 29, 9100 Sint-Niklaas

    Lagere school 2de en 3de graad Trainingen Tai-Jutsu

  • 17:00 – 18:00 TRAINING U 9 TAI-JUTSU SINT-NIKLAAS
    TRAINING U 9 TAI-JUTSU SINT-NIKLAAS
    17:00 – 18:00
    Sporthal De Witte Molen, Azalealaan 29, 9100 Sint-Niklaas

    Kleuter, lager school trainingen lesthema Dierenparadijs BJJ

  • 18:00 – 19:30 TRAINING + 14 ADOLESCENTEN EN VOLWASSENEN TAI-JUTSU SINT-NIKLAAS
    TRAINING + 14 ADOLESCENTEN EN VOLWASSENEN TAI-JUTSU SINT-NIKLAAS
    18:00 – 19:30
    Sporthal De Witte Molen, Azalealaan 29, 9100 Sint-Niklaas

    Voor + 14 jarigen en adolescenten/volwassen Trainingen Tai-Jutsu

woensdag 12 oktober
  • 16:00 – 17:00 TRAINING U 9 TAI-JUTSU BEVEREN
    TRAINING U 9 TAI-JUTSU BEVEREN
    16:00 – 17:00
    Sportpark Beveren - sporthal De Meerminne/Grote Dojo, Klapperstraat 103, 9120 Beveren-Waas

    Kleuter, lager school trainingen lesthema Dierenparadijs BJJ

  • 17:00 – 18:00 TRAINING U 14 TAI-JUTSU BEVEREN
    TRAINING U 14 TAI-JUTSU BEVEREN
    17:00 – 18:00
    Sportpark Beveren - sporthal De Meerminne/Grote Gojo, Klapperstraat 103, 9120 Beveren-Waas

    Lagere school 2de en 3de graad Trainingen Tai-Jutsu

  • 18:00 – 19:30 TRAINING + 14 ADOLESCENTEN EN VOLWASSENEN TAI-JUTSU BEVEREN
    TRAINING + 14 ADOLESCENTEN EN VOLWASSENEN TAI-JUTSU BEVEREN
    18:00 – 19:30
    Sportpark Beveren - sporthal De Meerminne/Grote Dojo, Klapperstraat 103, 9120 Beveren-Waas

    Voor + 14 jarigen en adolescenten/volwassen Trainingen Tai-Jutsu

donderdag 13 oktober
  • 16:15 – 17:30 Looptrainingen
    Looptrainingen
    16:15 – 17:30
    Sportpark Beveren

    Looptrainingen voor alle leden en de verplicht voor de competitie ploeg

  • 17:00 – 19:00 WEDSTRIJDTRAINING U DUO COMPETITIE BEVEREN
    WEDSTRIJDTRAINING U DUO COMPETITIE BEVEREN
    17:00 – 19:00
    Sportpark Beveren - sporthal De Meerminne/Kleine Dojo, Klapperstraat 103, 9120 Beveren-Waas

    Competitieploeg Duo Game systems

vrijdag 14 oktober
  • 17:00 – 18:00 TRAINING U 14 TAI-JUTSU SINT-NIKLAAS
    TRAINING U 14 TAI-JUTSU SINT-NIKLAAS
    17:00 – 18:00
    Sporthal De Witte Molen, Azalealaan 29, 9100 Sint-Niklaas

    Lagere school 2de en 3de graad Trainingen Tai-Jutsu

  • 17:00 – 18:00 TRAINING U 9 TAI-JUTSU SINT-NIKLAAS
    TRAINING U 9 TAI-JUTSU SINT-NIKLAAS
    17:00 – 18:00
    Sporthal De Witte Molen, Azalealaan 29, 9100 Sint-Niklaas

    Kleuter, lager school trainingen lesthema Dierenparadijs BJJ

  • 18:00 – 19:30 TRAINING + 14 ADOLESCENTEN EN VOLWASSENEN TAI-JUTSU SINT-NIKLAAS
    TRAINING + 14 ADOLESCENTEN EN VOLWASSENEN TAI-JUTSU SINT-NIKLAAS
    18:00 – 19:30
    Sporthal De Witte Molen, Azalealaan 29, 9100 Sint-Niklaas

    Voor + 14 jarigen en adolescenten/volwassen Trainingen Tai-Jutsu

zaterdag 15 oktober
  • 07:30 – 08:30 TRAINING U 9 TAI-JUTSU BEVEREN
    TRAINING U 9 TAI-JUTSU BEVEREN
    07:30 – 08:30
    Sportpark Beveren - sporthal De Meerminne/Grote Dojo, Klapperstraat 103, 9120 Beveren-Waas

    Kleuter, lager school trainingen lesthema Dierenparadijs BJJ

  • 08:30 – 09:30 TRAINING U 14 TAI-JUTSU BEVEREN
    TRAINING U 14 TAI-JUTSU BEVEREN
    08:30 – 09:30
    Sportpark Beveren - sporthal De Meerminne/Grote Gojo, Klapperstraat 103, 9120 Beveren-Waas

    Lagere school 2de en 3de graad Trainingen Tai-Jutsu

  • 09:30 – 11:00 TRAINING + 14 ADOLESCENTEN EN VOLWASSENEN TAI-JUTSU BEVEREN
    TRAINING + 14 ADOLESCENTEN EN VOLWASSENEN TAI-JUTSU BEVEREN
    09:30 – 11:00
    Sportpark Beveren - sporthal De Meerminne/Grote Dojo, Klapperstraat 103, 9120 Beveren-Waas

    Voor + 14 jarigen en adolescenten/volwassen Trainingen Tai-Jutsu

  • 12:00 – 14:00 WEDSTRIJDTRAINING U DUO COMPETITIE BEVEREN
    WEDSTRIJDTRAINING U DUO COMPETITIE BEVEREN
    12:00 – 14:00
    Sportpark Beveren - sporthal De Meerminne/Kleine Dojo, Klapperstraat 103, 9120 Beveren-Waas

    Competitieploeg Duo Game systems

zondag 16 oktober
  • 08:00 – 10:00 FEDERALE DANGRAAD TRAININGEN
    FEDERALE DANGRAAD TRAININGEN
    08:00 – 10:00
    sportpark Beveren, Kleine dojo, Klapperstraat 103, 9120 Beveren

    Dangraad trainingen

  • 08:00 – 09:00 LOOPTRAINING SINT-NIKLAAS
    LOOPTRAINING SINT-NIKLAAS
    08:00 – 09:00
    Recreatie oord De Ster, Lange Rekstraat, 9100 Sint-Niklaas

    Looptraining voor iedereen

  • 09:00 – 10:00 LOOPTRAINING BEVEREN
    LOOPTRAINING BEVEREN
    09:00 – 10:00
    Sportpark, 9100 Beveren

    Looptraining voor iedereen

maandag 17 oktober
dinsdag 18 oktober
  • 17:00 – 18:00 TRAINING U 14 TAI-JUTSU SINT-NIKLAAS
    TRAINING U 14 TAI-JUTSU SINT-NIKLAAS
    17:00 – 18:00
    Sporthal De Witte Molen, Azalealaan 29, 9100 Sint-Niklaas

    Lagere school 2de en 3de graad Trainingen Tai-Jutsu

  • 17:00 – 18:00 TRAINING U 9 TAI-JUTSU SINT-NIKLAAS
    TRAINING U 9 TAI-JUTSU SINT-NIKLAAS
    17:00 – 18:00
    Sporthal De Witte Molen, Azalealaan 29, 9100 Sint-Niklaas

    Kleuter, lager school trainingen lesthema Dierenparadijs BJJ

  • 18:00 – 19:30 TRAINING + 14 ADOLESCENTEN EN VOLWASSENEN TAI-JUTSU SINT-NIKLAAS
    TRAINING + 14 ADOLESCENTEN EN VOLWASSENEN TAI-JUTSU SINT-NIKLAAS
    18:00 – 19:30
    Sporthal De Witte Molen, Azalealaan 29, 9100 Sint-Niklaas

    Voor + 14 jarigen en adolescenten/volwassen Trainingen Tai-Jutsu

woensdag 19 oktober
  • 16:00 – 17:00 TRAINING U 9 TAI-JUTSU BEVEREN
    TRAINING U 9 TAI-JUTSU BEVEREN
    16:00 – 17:00
    Sportpark Beveren - sporthal De Meerminne/Grote Dojo, Klapperstraat 103, 9120 Beveren-Waas

    Kleuter, lager school trainingen lesthema Dierenparadijs BJJ

  • 17:00 – 18:00 TRAINING U 14 TAI-JUTSU BEVEREN
    TRAINING U 14 TAI-JUTSU BEVEREN
    17:00 – 18:00
    Sportpark Beveren - sporthal De Meerminne/Grote Gojo, Klapperstraat 103, 9120 Beveren-Waas

    Lagere school 2de en 3de graad Trainingen Tai-Jutsu

  • 18:00 – 19:30 TRAINING + 14 ADOLESCENTEN EN VOLWASSENEN TAI-JUTSU BEVEREN
    TRAINING + 14 ADOLESCENTEN EN VOLWASSENEN TAI-JUTSU BEVEREN
    18:00 – 19:30
    Sportpark Beveren - sporthal De Meerminne/Grote Dojo, Klapperstraat 103, 9120 Beveren-Waas

    Voor + 14 jarigen en adolescenten/volwassen Trainingen Tai-Jutsu

donderdag 20 oktober
  • 16:15 – 17:30 Looptrainingen
    Looptrainingen
    16:15 – 17:30
    Sportpark Beveren

    Looptrainingen voor alle leden en de verplicht voor de competitie ploeg

  • 17:00 – 19:00 WEDSTRIJDTRAINING U DUO COMPETITIE BEVEREN
    WEDSTRIJDTRAINING U DUO COMPETITIE BEVEREN
    17:00 – 19:00
    Sportpark Beveren - sporthal De Meerminne/Kleine Dojo, Klapperstraat 103, 9120 Beveren-Waas

    Competitieploeg Duo Game systems

vrijdag 21 oktober
  • 17:00 – 18:00 TRAINING U 14 TAI-JUTSU SINT-NIKLAAS
    TRAINING U 14 TAI-JUTSU SINT-NIKLAAS
    17:00 – 18:00
    Sporthal De Witte Molen, Azalealaan 29, 9100 Sint-Niklaas

    Lagere school 2de en 3de graad Trainingen Tai-Jutsu

  • 17:00 – 18:00 TRAINING U 9 TAI-JUTSU SINT-NIKLAAS
    TRAINING U 9 TAI-JUTSU SINT-NIKLAAS
    17:00 – 18:00
    Sporthal De Witte Molen, Azalealaan 29, 9100 Sint-Niklaas

    Kleuter, lager school trainingen lesthema Dierenparadijs BJJ

  • 18:00 – 19:30 TRAINING + 14 ADOLESCENTEN EN VOLWASSENEN TAI-JUTSU SINT-NIKLAAS
    TRAINING + 14 ADOLESCENTEN EN VOLWASSENEN TAI-JUTSU SINT-NIKLAAS
    18:00 – 19:30
    Sporthal De Witte Molen, Azalealaan 29, 9100 Sint-Niklaas

    Voor + 14 jarigen en adolescenten/volwassen Trainingen Tai-Jutsu

zaterdag 22 oktober
  • 07:30 – 08:30 TRAINING U 9 TAI-JUTSU BEVEREN
    TRAINING U 9 TAI-JUTSU BEVEREN
    07:30 – 08:30
    Sportpark Beveren - sporthal De Meerminne/Grote Dojo, Klapperstraat 103, 9120 Beveren-Waas

    Kleuter, lager school trainingen lesthema Dierenparadijs BJJ

  • 08:30 – 09:30 TRAINING U 14 TAI-JUTSU BEVEREN
    TRAINING U 14 TAI-JUTSU BEVEREN
    08:30 – 09:30
    Sportpark Beveren - sporthal De Meerminne/Grote Gojo, Klapperstraat 103, 9120 Beveren-Waas

    Lagere school 2de en 3de graad Trainingen Tai-Jutsu

  • 09:30 – 11:00 TRAINING + 14 ADOLESCENTEN EN VOLWASSENEN TAI-JUTSU BEVEREN
    TRAINING + 14 ADOLESCENTEN EN VOLWASSENEN TAI-JUTSU BEVEREN
    09:30 – 11:00
    Sportpark Beveren - sporthal De Meerminne/Grote Dojo, Klapperstraat 103, 9120 Beveren-Waas

    Voor + 14 jarigen en adolescenten/volwassen Trainingen Tai-Jutsu

  • 12:00 – 14:00 WEDSTRIJDTRAINING U DUO COMPETITIE BEVEREN
    WEDSTRIJDTRAINING U DUO COMPETITIE BEVEREN
    12:00 – 14:00
    Sportpark Beveren - sporthal De Meerminne/Kleine Dojo, Klapperstraat 103, 9120 Beveren-Waas

    Competitieploeg Duo Game systems

  • 17:00 – 21:59 Clubfeest 2022
    Clubfeest 2022
    17:00 – 21:59
    Katholieke Kring, Pastoor Steenssensstraat 39 9120 Beveren

    Jaarlijks clubfeest met diploma uitreiking

zondag 23 oktober
  • 08:00 – 09:00 LOOPTRAINING SINT-NIKLAAS
    LOOPTRAINING SINT-NIKLAAS
    08:00 – 09:00
    Recreatie oord De Ster, Lange Rekstraat, 9100 Sint-Niklaas

    Looptraining voor iedereen

  • 09:00 – 10:00 LOOPTRAINING BEVEREN
    LOOPTRAINING BEVEREN
    09:00 – 10:00
    Sportpark, 9100 Beveren

    Looptraining voor iedereen

maandag 24 oktober
dinsdag 25 oktober
  • 17:00 – 18:00 TRAINING U 14 TAI-JUTSU SINT-NIKLAAS
    TRAINING U 14 TAI-JUTSU SINT-NIKLAAS
    17:00 – 18:00
    Sporthal De Witte Molen, Azalealaan 29, 9100 Sint-Niklaas

    Lagere school 2de en 3de graad Trainingen Tai-Jutsu

  • 17:00 – 18:00 TRAINING U 9 TAI-JUTSU SINT-NIKLAAS
    TRAINING U 9 TAI-JUTSU SINT-NIKLAAS
    17:00 – 18:00
    Sporthal De Witte Molen, Azalealaan 29, 9100 Sint-Niklaas

    Kleuter, lager school trainingen lesthema Dierenparadijs BJJ

  • 18:00 – 19:30 TRAINING + 14 ADOLESCENTEN EN VOLWASSENEN TAI-JUTSU SINT-NIKLAAS
    TRAINING + 14 ADOLESCENTEN EN VOLWASSENEN TAI-JUTSU SINT-NIKLAAS
    18:00 – 19:30
    Sporthal De Witte Molen, Azalealaan 29, 9100 Sint-Niklaas

    Voor + 14 jarigen en adolescenten/volwassen Trainingen Tai-Jutsu

woensdag 26 oktober
  • 16:00 – 17:00 TRAINING U 9 TAI-JUTSU BEVEREN
    TRAINING U 9 TAI-JUTSU BEVEREN
    16:00 – 17:00
    Sportpark Beveren - sporthal De Meerminne/Grote Dojo, Klapperstraat 103, 9120 Beveren-Waas

    Kleuter, lager school trainingen lesthema Dierenparadijs BJJ

  • 17:00 – 18:00 TRAINING U 14 TAI-JUTSU BEVEREN
    TRAINING U 14 TAI-JUTSU BEVEREN
    17:00 – 18:00
    Sportpark Beveren - sporthal De Meerminne/Grote Gojo, Klapperstraat 103, 9120 Beveren-Waas

    Lagere school 2de en 3de graad Trainingen Tai-Jutsu

  • 18:00 – 19:30 TRAINING + 14 ADOLESCENTEN EN VOLWASSENEN TAI-JUTSU BEVEREN
    TRAINING + 14 ADOLESCENTEN EN VOLWASSENEN TAI-JUTSU BEVEREN
    18:00 – 19:30
    Sportpark Beveren - sporthal De Meerminne/Grote Dojo, Klapperstraat 103, 9120 Beveren-Waas

    Voor + 14 jarigen en adolescenten/volwassen Trainingen Tai-Jutsu

donderdag 27 oktober
  • 16:15 – 17:30 Looptrainingen
    Looptrainingen
    16:15 – 17:30
    Sportpark Beveren

    Looptrainingen voor alle leden en de verplicht voor de competitie ploeg

  • 17:00 – 19:00 WEDSTRIJDTRAINING U DUO COMPETITIE BEVEREN
    WEDSTRIJDTRAINING U DUO COMPETITIE BEVEREN
    17:00 – 19:00
    Sportpark Beveren - sporthal De Meerminne/Kleine Dojo, Klapperstraat 103, 9120 Beveren-Waas

    Competitieploeg Duo Game systems

vrijdag 28 oktober
  • 17:00 – 18:00 TRAINING U 14 TAI-JUTSU SINT-NIKLAAS
    TRAINING U 14 TAI-JUTSU SINT-NIKLAAS
    17:00 – 18:00
    Sporthal De Witte Molen, Azalealaan 29, 9100 Sint-Niklaas

    Lagere school 2de en 3de graad Trainingen Tai-Jutsu

  • 17:00 – 18:00 TRAINING U 9 TAI-JUTSU SINT-NIKLAAS
    TRAINING U 9 TAI-JUTSU SINT-NIKLAAS
    17:00 – 18:00
    Sporthal De Witte Molen, Azalealaan 29, 9100 Sint-Niklaas

    Kleuter, lager school trainingen lesthema Dierenparadijs BJJ

  • 18:00 – 19:30 TRAINING + 14 ADOLESCENTEN EN VOLWASSENEN TAI-JUTSU SINT-NIKLAAS
    TRAINING + 14 ADOLESCENTEN EN VOLWASSENEN TAI-JUTSU SINT-NIKLAAS
    18:00 – 19:30
    Sporthal De Witte Molen, Azalealaan 29, 9100 Sint-Niklaas

    Voor + 14 jarigen en adolescenten/volwassen Trainingen Tai-Jutsu

zaterdag 29 oktober
  • 07:30 – 08:30 TRAINING U 9 TAI-JUTSU BEVEREN
    TRAINING U 9 TAI-JUTSU BEVEREN
    07:30 – 08:30
    Sportpark Beveren - sporthal De Meerminne/Grote Dojo, Klapperstraat 103, 9120 Beveren-Waas

    Kleuter, lager school trainingen lesthema Dierenparadijs BJJ

  • 08:30 – 09:30 TRAINING U 14 TAI-JUTSU BEVEREN
    TRAINING U 14 TAI-JUTSU BEVEREN
    08:30 – 09:30
    Sportpark Beveren - sporthal De Meerminne/Grote Gojo, Klapperstraat 103, 9120 Beveren-Waas

    Lagere school 2de en 3de graad Trainingen Tai-Jutsu

  • 09:30 – 11:00 TRAINING + 14 ADOLESCENTEN EN VOLWASSENEN TAI-JUTSU BEVEREN
    TRAINING + 14 ADOLESCENTEN EN VOLWASSENEN TAI-JUTSU BEVEREN
    09:30 – 11:00
    Sportpark Beveren - sporthal De Meerminne/Grote Dojo, Klapperstraat 103, 9120 Beveren-Waas

    Voor + 14 jarigen en adolescenten/volwassen Trainingen Tai-Jutsu

  • 12:00 – 14:00 WEDSTRIJDTRAINING U DUO COMPETITIE BEVEREN
    WEDSTRIJDTRAINING U DUO COMPETITIE BEVEREN
    12:00 – 14:00
    Sportpark Beveren - sporthal De Meerminne/Kleine Dojo, Klapperstraat 103, 9120 Beveren-Waas

    Competitieploeg Duo Game systems

zondag 30 oktober
  • 09:00 – 10:00 LOOPTRAINING SINT-NIKLAAS
    LOOPTRAINING SINT-NIKLAAS
    09:00 – 10:00
    Recreatie oord De Ster, Lange Rekstraat, 9100 Sint-Niklaas

    Looptraining voor iedereen

  • 09:00 – 11:00 Pedagogische Trainingen Assistent lesgevers
    Pedagogische Trainingen Assistent lesgevers
    09:00 – 11:00
    Sportpark Beveren, Kleine dojo, Klapperstraat 103, 9120 Beveren

    Ondersteunde lessen voor de toekomstige en huidige aspirant iniitatoren

  • 10:00 – 11:00 LOOPTRAINING BEVEREN
    LOOPTRAINING BEVEREN
    10:00 – 11:00
    Sportpark, 9100 Beveren

    Looptraining voor iedereen

maandag 31 oktober

November 2022

maandag dinsdag woensdag donderdag vrijdag zaterdag zondag
dinsdag 1 november
  • 18:00 – 19:00 TRAINING U 14 TAI-JUTSU SINT-NIKLAAS
    TRAINING U 14 TAI-JUTSU SINT-NIKLAAS
    18:00 – 19:00
    Sporthal De Witte Molen, Azalealaan 29, 9100 Sint-Niklaas

    Lagere school 2de en 3de graad Trainingen Tai-Jutsu

  • 18:00 – 19:00 TRAINING U 9 TAI-JUTSU SINT-NIKLAAS
    TRAINING U 9 TAI-JUTSU SINT-NIKLAAS
    18:00 – 19:00
    Sporthal De Witte Molen, Azalealaan 29, 9100 Sint-Niklaas

    Kleuter, lager school trainingen lesthema Dierenparadijs BJJ

  • 19:00 – 20:30 TRAINING + 14 ADOLESCENTEN EN VOLWASSENEN TAI-JUTSU SINT-NIKLAAS
    TRAINING + 14 ADOLESCENTEN EN VOLWASSENEN TAI-JUTSU SINT-NIKLAAS
    19:00 – 20:30
    Sporthal De Witte Molen, Azalealaan 29, 9100 Sint-Niklaas

    Voor + 14 jarigen en adolescenten/volwassen Trainingen Tai-Jutsu

woensdag 2 november
  • 17:00 – 18:00 TRAINING U 9 TAI-JUTSU BEVEREN
    TRAINING U 9 TAI-JUTSU BEVEREN
    17:00 – 18:00
    Sportpark Beveren - sporthal De Meerminne/Grote Dojo, Klapperstraat 103, 9120 Beveren-Waas

    Kleuter, lager school trainingen lesthema Dierenparadijs BJJ

  • 18:00 – 19:00 TRAINING U 14 TAI-JUTSU BEVEREN
    TRAINING U 14 TAI-JUTSU BEVEREN
    18:00 – 19:00
    Sportpark Beveren - sporthal De Meerminne/Grote Gojo, Klapperstraat 103, 9120 Beveren-Waas

    Lagere school 2de en 3de graad Trainingen Tai-Jutsu

  • 19:00 – 20:30 TRAINING + 14 ADOLESCENTEN EN VOLWASSENEN TAI-JUTSU BEVEREN
    TRAINING + 14 ADOLESCENTEN EN VOLWASSENEN TAI-JUTSU BEVEREN
    19:00 – 20:30
    Sportpark Beveren - sporthal De Meerminne/Grote Dojo, Klapperstraat 103, 9120 Beveren-Waas

    Voor + 14 jarigen en adolescenten/volwassen Trainingen Tai-Jutsu

donderdag 3 november
  • 17:15 – 18:30 Looptrainingen
    Looptrainingen
    17:15 – 18:30
    Sportpark Beveren

    Looptrainingen voor alle leden en de verplicht voor de competitie ploeg

  • 18:00 – 20:00 WEDSTRIJDTRAINING U DUO COMPETITIE BEVEREN
    WEDSTRIJDTRAINING U DUO COMPETITIE BEVEREN
    18:00 – 20:00
    Sportpark Beveren - sporthal De Meerminne/Kleine Dojo, Klapperstraat 103, 9120 Beveren-Waas

    Competitieploeg Duo Game systems

vrijdag 4 november
  • 18:00 – 19:00 TRAINING U 14 TAI-JUTSU SINT-NIKLAAS
    TRAINING U 14 TAI-JUTSU SINT-NIKLAAS
    18:00 – 19:00
    Sporthal De Witte Molen, Azalealaan 29, 9100 Sint-Niklaas

    Lagere school 2de en 3de graad Trainingen Tai-Jutsu

  • 18:00 – 19:00 TRAINING U 9 TAI-JUTSU SINT-NIKLAAS
    TRAINING U 9 TAI-JUTSU SINT-NIKLAAS
    18:00 – 19:00
    Sporthal De Witte Molen, Azalealaan 29, 9100 Sint-Niklaas

    Kleuter, lager school trainingen lesthema Dierenparadijs BJJ

  • 19:00 – 20:30 TRAINING + 14 ADOLESCENTEN EN VOLWASSENEN TAI-JUTSU SINT-NIKLAAS
    TRAINING + 14 ADOLESCENTEN EN VOLWASSENEN TAI-JUTSU SINT-NIKLAAS
    19:00 – 20:30
    Sporthal De Witte Molen, Azalealaan 29, 9100 Sint-Niklaas

    Voor + 14 jarigen en adolescenten/volwassen Trainingen Tai-Jutsu

zaterdag 5 november
  • 08:30 – 09:30 TRAINING U 9 TAI-JUTSU BEVEREN
    TRAINING U 9 TAI-JUTSU BEVEREN
    08:30 – 09:30
    Sportpark Beveren - sporthal De Meerminne/Grote Dojo, Klapperstraat 103, 9120 Beveren-Waas

    Kleuter, lager school trainingen lesthema Dierenparadijs BJJ

  • 09:30 – 10:30 TRAINING U 14 TAI-JUTSU BEVEREN
    TRAINING U 14 TAI-JUTSU BEVEREN
    09:30 – 10:30
    Sportpark Beveren - sporthal De Meerminne/Grote Gojo, Klapperstraat 103, 9120 Beveren-Waas

    Lagere school 2de en 3de graad Trainingen Tai-Jutsu

  • 10:30 – 12:00 TRAINING + 14 ADOLESCENTEN EN VOLWASSENEN TAI-JUTSU BEVEREN
    TRAINING + 14 ADOLESCENTEN EN VOLWASSENEN TAI-JUTSU BEVEREN
    10:30 – 12:00
    Sportpark Beveren - sporthal De Meerminne/Grote Dojo, Klapperstraat 103, 9120 Beveren-Waas

    Voor + 14 jarigen en adolescenten/volwassen Trainingen Tai-Jutsu

  • 13:00 – 15:00 WEDSTRIJDTRAINING U DUO COMPETITIE BEVEREN
    WEDSTRIJDTRAINING U DUO COMPETITIE BEVEREN
    13:00 – 15:00
    Sportpark Beveren - sporthal De Meerminne/Kleine Dojo, Klapperstraat 103, 9120 Beveren-Waas

    Competitieploeg Duo Game systems

zondag 6 november
  • 09:00 – 11:00 Federale remediëring trainingen
    Federale remediëring trainingen
    09:00 – 11:00
    sportpark Beveren, Kleine dojo, Klapperstraat 103, 9120 Beveren

    Herhaling Kyugraden, remediëring en herschrijven bestaande Kyu programma Tai-Jutsu, verfilming van deze technieken

  • 09:00 – 10:00 LOOPTRAINING SINT-NIKLAAS
    LOOPTRAINING SINT-NIKLAAS
    09:00 – 10:00
    Recreatie oord De Ster, Lange Rekstraat, 9100 Sint-Niklaas

    Looptraining voor iedereen

  • 10:00 – 11:00 LOOPTRAINING BEVEREN
    LOOPTRAINING BEVEREN
    10:00 – 11:00
    Sportpark, 9100 Beveren

    Looptraining voor iedereen

  • 11:15 – 14:00 Vergadering Technische Commissie
    Vergadering Technische Commissie
    11:15 – 14:00
    Sportpark Beveren, klapperstraat 103, 9120 Beveren

    Derde en laatste vergadering de hopelijke volledig TC Commissie vzw Saigen voor het jaar 2022, worden verwacht alle officiele trainers en hun assistenten

maandag 7 november
dinsdag 8 november
  • 18:00 – 19:00 TRAINING U 14 TAI-JUTSU SINT-NIKLAAS
    TRAINING U 14 TAI-JUTSU SINT-NIKLAAS
    18:00 – 19:00
    Sporthal De Witte Molen, Azalealaan 29, 9100 Sint-Niklaas

    Lagere school 2de en 3de graad Trainingen Tai-Jutsu

  • 18:00 – 19:00 TRAINING U 9 TAI-JUTSU SINT-NIKLAAS
    TRAINING U 9 TAI-JUTSU SINT-NIKLAAS
    18:00 – 19:00
    Sporthal De Witte Molen, Azalealaan 29, 9100 Sint-Niklaas

    Kleuter, lager school trainingen lesthema Dierenparadijs BJJ

  • 19:00 – 20:30 TRAINING + 14 ADOLESCENTEN EN VOLWASSENEN TAI-JUTSU SINT-NIKLAAS
    TRAINING + 14 ADOLESCENTEN EN VOLWASSENEN TAI-JUTSU SINT-NIKLAAS
    19:00 – 20:30
    Sporthal De Witte Molen, Azalealaan 29, 9100 Sint-Niklaas

    Voor + 14 jarigen en adolescenten/volwassen Trainingen Tai-Jutsu

woensdag 9 november
  • 17:00 – 18:00 TRAINING U 9 TAI-JUTSU BEVEREN
    TRAINING U 9 TAI-JUTSU BEVEREN
    17:00 – 18:00
    Sportpark Beveren - sporthal De Meerminne/Grote Dojo, Klapperstraat 103, 9120 Beveren-Waas

    Kleuter, lager school trainingen lesthema Dierenparadijs BJJ

  • 18:00 – 19:00 TRAINING U 14 TAI-JUTSU BEVEREN
    TRAINING U 14 TAI-JUTSU BEVEREN
    18:00 – 19:00
    Sportpark Beveren - sporthal De Meerminne/Grote Gojo, Klapperstraat 103, 9120 Beveren-Waas

    Lagere school 2de en 3de graad Trainingen Tai-Jutsu

  • 19:00 – 20:30 TRAINING + 14 ADOLESCENTEN EN VOLWASSENEN TAI-JUTSU BEVEREN
    TRAINING + 14 ADOLESCENTEN EN VOLWASSENEN TAI-JUTSU BEVEREN
    19:00 – 20:30
    Sportpark Beveren - sporthal De Meerminne/Grote Dojo, Klapperstraat 103, 9120 Beveren-Waas

    Voor + 14 jarigen en adolescenten/volwassen Trainingen Tai-Jutsu

donderdag 10 november
  • 17:15 – 18:30 Looptrainingen
    Looptrainingen
    17:15 – 18:30
    Sportpark Beveren

    Looptrainingen voor alle leden en de verplicht voor de competitie ploeg

  • 18:00 – 20:00 WEDSTRIJDTRAINING U DUO COMPETITIE BEVEREN
    WEDSTRIJDTRAINING U DUO COMPETITIE BEVEREN
    18:00 – 20:00
    Sportpark Beveren - sporthal De Meerminne/Kleine Dojo, Klapperstraat 103, 9120 Beveren-Waas

    Competitieploeg Duo Game systems

vrijdag 11 november
  • 18:00 – 19:00 TRAINING U 14 TAI-JUTSU SINT-NIKLAAS
    TRAINING U 14 TAI-JUTSU SINT-NIKLAAS
    18:00 – 19:00
    Sporthal De Witte Molen, Azalealaan 29, 9100 Sint-Niklaas

    Lagere school 2de en 3de graad Trainingen Tai-Jutsu

  • 18:00 – 19:00 TRAINING U 9 TAI-JUTSU SINT-NIKLAAS
    TRAINING U 9 TAI-JUTSU SINT-NIKLAAS
    18:00 – 19:00
    Sporthal De Witte Molen, Azalealaan 29, 9100 Sint-Niklaas

    Kleuter, lager school trainingen lesthema Dierenparadijs BJJ

  • 19:00 – 20:30 TRAINING + 14 ADOLESCENTEN EN VOLWASSENEN TAI-JUTSU SINT-NIKLAAS
    TRAINING + 14 ADOLESCENTEN EN VOLWASSENEN TAI-JUTSU SINT-NIKLAAS
    19:00 – 20:30
    Sporthal De Witte Molen, Azalealaan 29, 9100 Sint-Niklaas

    Voor + 14 jarigen en adolescenten/volwassen Trainingen Tai-Jutsu

zaterdag 12 november
  • 06:45 – 19:00 WEDSTRIJD 5e OPEN OOST NEDERLANDS JU-JITSU KAMPIOENSCHAP TE MERKELO
  • 08:30 – 09:30 TRAINING U 9 TAI-JUTSU BEVEREN
    TRAINING U 9 TAI-JUTSU BEVEREN
    08:30 – 09:30
    Sportpark Beveren - sporthal De Meerminne/Grote Dojo, Klapperstraat 103, 9120 Beveren-Waas

    Kleuter, lager school trainingen lesthema Dierenparadijs BJJ

  • 09:30 – 10:30 TRAINING U 14 TAI-JUTSU BEVEREN
    TRAINING U 14 TAI-JUTSU BEVEREN
    09:30 – 10:30
    Sportpark Beveren - sporthal De Meerminne/Grote Gojo, Klapperstraat 103, 9120 Beveren-Waas

    Lagere school 2de en 3de graad Trainingen Tai-Jutsu

  • 10:30 – 12:00 TRAINING + 14 ADOLESCENTEN EN VOLWASSENEN TAI-JUTSU BEVEREN
    TRAINING + 14 ADOLESCENTEN EN VOLWASSENEN TAI-JUTSU BEVEREN
    10:30 – 12:00
    Sportpark Beveren - sporthal De Meerminne/Grote Dojo, Klapperstraat 103, 9120 Beveren-Waas

    Voor + 14 jarigen en adolescenten/volwassen Trainingen Tai-Jutsu

zondag 13 november
  • 09:00 – 10:00 LOOPTRAINING SINT-NIKLAAS
    LOOPTRAINING SINT-NIKLAAS
    09:00 – 10:00
    Recreatie oord De Ster, Lange Rekstraat, 9100 Sint-Niklaas

    Looptraining voor iedereen

  • 10:00 – 11:00 LOOPTRAINING BEVEREN
    LOOPTRAINING BEVEREN
    10:00 – 11:00
    Sportpark, 9100 Beveren

    Looptraining voor iedereen

maandag 14 november
dinsdag 15 november
  • 18:00 – 19:00 TRAINING U 14 TAI-JUTSU SINT-NIKLAAS
    TRAINING U 14 TAI-JUTSU SINT-NIKLAAS
    18:00 – 19:00
    Sporthal De Witte Molen, Azalealaan 29, 9100 Sint-Niklaas

    Lagere school 2de en 3de graad Trainingen Tai-Jutsu

  • 18:00 – 19:00 TRAINING U 9 TAI-JUTSU SINT-NIKLAAS
    TRAINING U 9 TAI-JUTSU SINT-NIKLAAS
    18:00 – 19:00
    Sporthal De Witte Molen, Azalealaan 29, 9100 Sint-Niklaas

    Kleuter, lager school trainingen lesthema Dierenparadijs BJJ

  • 19:00 – 20:30 TRAINING + 14 ADOLESCENTEN EN VOLWASSENEN TAI-JUTSU SINT-NIKLAAS
    TRAINING + 14 ADOLESCENTEN EN VOLWASSENEN TAI-JUTSU SINT-NIKLAAS
    19:00 – 20:30
    Sporthal De Witte Molen, Azalealaan 29, 9100 Sint-Niklaas

    Voor + 14 jarigen en adolescenten/volwassen Trainingen Tai-Jutsu

woensdag 16 november
  • 17:00 – 18:00 TRAINING U 9 TAI-JUTSU BEVEREN
    TRAINING U 9 TAI-JUTSU BEVEREN
    17:00 – 18:00
    Sportpark Beveren - sporthal De Meerminne/Grote Dojo, Klapperstraat 103, 9120 Beveren-Waas

    Kleuter, lager school trainingen lesthema Dierenparadijs BJJ

  • 18:00 – 19:00 TRAINING U 14 TAI-JUTSU BEVEREN
    TRAINING U 14 TAI-JUTSU BEVEREN
    18:00 – 19:00
    Sportpark Beveren - sporthal De Meerminne/Grote Gojo, Klapperstraat 103, 9120 Beveren-Waas

    Lagere school 2de en 3de graad Trainingen Tai-Jutsu

  • 19:00 – 20:30 TRAINING + 14 ADOLESCENTEN EN VOLWASSENEN TAI-JUTSU BEVEREN
    TRAINING + 14 ADOLESCENTEN EN VOLWASSENEN TAI-JUTSU BEVEREN
    19:00 – 20:30
    Sportpark Beveren - sporthal De Meerminne/Grote Dojo, Klapperstraat 103, 9120 Beveren-Waas

    Voor + 14 jarigen en adolescenten/volwassen Trainingen Tai-Jutsu

donderdag 17 november
  • 17:15 – 18:30 Looptrainingen
    Looptrainingen
    17:15 – 18:30
    Sportpark Beveren

    Looptrainingen voor alle leden en de verplicht voor de competitie ploeg

  • 18:00 – 20:00 WEDSTRIJDTRAINING U DUO COMPETITIE BEVEREN
    WEDSTRIJDTRAINING U DUO COMPETITIE BEVEREN
    18:00 – 20:00
    Sportpark Beveren - sporthal De Meerminne/Kleine Dojo, Klapperstraat 103, 9120 Beveren-Waas

    Competitieploeg Duo Game systems

vrijdag 18 november
  • 18:00 – 19:00 TRAINING U 14 TAI-JUTSU SINT-NIKLAAS
    TRAINING U 14 TAI-JUTSU SINT-NIKLAAS
    18:00 – 19:00
    Sporthal De Witte Molen, Azalealaan 29, 9100 Sint-Niklaas

    Lagere school 2de en 3de graad Trainingen Tai-Jutsu

  • 18:00 – 19:00 TRAINING U 9 TAI-JUTSU SINT-NIKLAAS
    TRAINING U 9 TAI-JUTSU SINT-NIKLAAS
    18:00 – 19:00
    Sporthal De Witte Molen, Azalealaan 29, 9100 Sint-Niklaas

    Kleuter, lager school trainingen lesthema Dierenparadijs BJJ

  • 19:00 – 20:30 TRAINING + 14 ADOLESCENTEN EN VOLWASSENEN TAI-JUTSU SINT-NIKLAAS
    TRAINING + 14 ADOLESCENTEN EN VOLWASSENEN TAI-JUTSU SINT-NIKLAAS
    19:00 – 20:30
    Sporthal De Witte Molen, Azalealaan 29, 9100 Sint-Niklaas

    Voor + 14 jarigen en adolescenten/volwassen Trainingen Tai-Jutsu

zaterdag 19 november
  • 08:30 – 09:30 TRAINING U 9 TAI-JUTSU BEVEREN
    TRAINING U 9 TAI-JUTSU BEVEREN
    08:30 – 09:30
    Sportpark Beveren - sporthal De Meerminne/Grote Dojo, Klapperstraat 103, 9120 Beveren-Waas

    Kleuter, lager school trainingen lesthema Dierenparadijs BJJ

  • 09:30 – 10:30 TRAINING U 14 TAI-JUTSU BEVEREN
    TRAINING U 14 TAI-JUTSU BEVEREN
    09:30 – 10:30
    Sportpark Beveren - sporthal De Meerminne/Grote Gojo, Klapperstraat 103, 9120 Beveren-Waas

    Lagere school 2de en 3de graad Trainingen Tai-Jutsu

  • 10:30 – 12:00 TRAINING + 14 ADOLESCENTEN EN VOLWASSENEN TAI-JUTSU BEVEREN
    TRAINING + 14 ADOLESCENTEN EN VOLWASSENEN TAI-JUTSU BEVEREN
    10:30 – 12:00
    Sportpark Beveren - sporthal De Meerminne/Grote Dojo, Klapperstraat 103, 9120 Beveren-Waas

    Voor + 14 jarigen en adolescenten/volwassen Trainingen Tai-Jutsu

  • 13:00 – 15:00 WEDSTRIJDTRAINING U DUO COMPETITIE BEVEREN
    WEDSTRIJDTRAINING U DUO COMPETITIE BEVEREN
    13:00 – 15:00
    Sportpark Beveren - sporthal De Meerminne/Kleine Dojo, Klapperstraat 103, 9120 Beveren-Waas

    Competitieploeg Duo Game systems

zondag 20 november
  • 09:00 – 11:00 FEDERALE DAN TRAINING
    FEDERALE DAN TRAINING
    09:00 – 11:00
    sportpark Beveren, Kleine dojo, Klapperstraat 103, 9120 Beveren

    Dangraad trainingen

  • 09:00 – 10:00 LOOPTRAINING SINT-NIKLAAS
    LOOPTRAINING SINT-NIKLAAS
    09:00 – 10:00
    Recreatie oord De Ster, Lange Rekstraat, 9100 Sint-Niklaas

    Looptraining voor iedereen

  • 10:00 – 11:00 LOOPTRAINING BEVEREN
    LOOPTRAINING BEVEREN
    10:00 – 11:00
    Sportpark, 9100 Beveren

    Looptraining voor iedereen

  • 11:15 – 14:00 Vergadering Raad van de Zwarte Gordels
    Vergadering Raad van de Zwarte Gordels
    11:15 – 14:00
    Sportpark Beveren, klapperstraat 103, 9100 Beveren

    Om te de twee maand vergadering van de Raad van Zwarte Gordels. De deelnemers zijn zoals de aanschrijving het zegt alleen de trainers met een zwarte gordel, die willen zetelen. Dit is de derde vergadering van het jaar 2022.

maandag 21 november
dinsdag 22 november
  • 18:00 – 19:00 TRAINING U 14 TAI-JUTSU SINT-NIKLAAS
    TRAINING U 14 TAI-JUTSU SINT-NIKLAAS
    18:00 – 19:00
    Sporthal De Witte Molen, Azalealaan 29, 9100 Sint-Niklaas

    Lagere school 2de en 3de graad Trainingen Tai-Jutsu

  • 18:00 – 19:00 TRAINING U 9 TAI-JUTSU SINT-NIKLAAS
    TRAINING U 9 TAI-JUTSU SINT-NIKLAAS
    18:00 – 19:00
    Sporthal De Witte Molen, Azalealaan 29, 9100 Sint-Niklaas

    Kleuter, lager school trainingen lesthema Dierenparadijs BJJ

  • 19:00 – 20:30 TRAINING + 14 ADOLESCENTEN EN VOLWASSENEN TAI-JUTSU SINT-NIKLAAS
    TRAINING + 14 ADOLESCENTEN EN VOLWASSENEN TAI-JUTSU SINT-NIKLAAS
    19:00 – 20:30
    Sporthal De Witte Molen, Azalealaan 29, 9100 Sint-Niklaas

    Voor + 14 jarigen en adolescenten/volwassen Trainingen Tai-Jutsu

woensdag 23 november
  • 17:00 – 18:00 TRAINING U 9 TAI-JUTSU BEVEREN
    TRAINING U 9 TAI-JUTSU BEVEREN
    17:00 – 18:00
    Sportpark Beveren - sporthal De Meerminne/Grote Dojo, Klapperstraat 103, 9120 Beveren-Waas

    Kleuter, lager school trainingen lesthema Dierenparadijs BJJ

  • 18:00 – 19:00 TRAINING U 14 TAI-JUTSU BEVEREN
    TRAINING U 14 TAI-JUTSU BEVEREN
    18:00 – 19:00
    Sportpark Beveren - sporthal De Meerminne/Grote Gojo, Klapperstraat 103, 9120 Beveren-Waas

    Lagere school 2de en 3de graad Trainingen Tai-Jutsu

  • 19:00 – 20:30 TRAINING + 14 ADOLESCENTEN EN VOLWASSENEN TAI-JUTSU BEVEREN
    TRAINING + 14 ADOLESCENTEN EN VOLWASSENEN TAI-JUTSU BEVEREN
    19:00 – 20:30
    Sportpark Beveren - sporthal De Meerminne/Grote Dojo, Klapperstraat 103, 9120 Beveren-Waas

    Voor + 14 jarigen en adolescenten/volwassen Trainingen Tai-Jutsu

donderdag 24 november
  • 17:15 – 18:30 Looptrainingen
    Looptrainingen
    17:15 – 18:30
    Sportpark Beveren

    Looptrainingen voor alle leden en de verplicht voor de competitie ploeg

  • 18:00 – 20:00 WEDSTRIJDTRAINING U DUO COMPETITIE BEVEREN
    WEDSTRIJDTRAINING U DUO COMPETITIE BEVEREN
    18:00 – 20:00
    Sportpark Beveren - sporthal De Meerminne/Kleine Dojo, Klapperstraat 103, 9120 Beveren-Waas

    Competitieploeg Duo Game systems

vrijdag 25 november
  • 18:00 – 19:00 TRAINING U 14 TAI-JUTSU SINT-NIKLAAS
    TRAINING U 14 TAI-JUTSU SINT-NIKLAAS
    18:00 – 19:00
    Sporthal De Witte Molen, Azalealaan 29, 9100 Sint-Niklaas

    Lagere school 2de en 3de graad Trainingen Tai-Jutsu

  • 18:00 – 19:00 TRAINING U 9 TAI-JUTSU SINT-NIKLAAS
    TRAINING U 9 TAI-JUTSU SINT-NIKLAAS
    18:00 – 19:00
    Sporthal De Witte Molen, Azalealaan 29, 9100 Sint-Niklaas

    Kleuter, lager school trainingen lesthema Dierenparadijs BJJ

  • 19:00 – 20:30 TRAINING + 14 ADOLESCENTEN EN VOLWASSENEN TAI-JUTSU SINT-NIKLAAS
    TRAINING + 14 ADOLESCENTEN EN VOLWASSENEN TAI-JUTSU SINT-NIKLAAS
    19:00 – 20:30
    Sporthal De Witte Molen, Azalealaan 29, 9100 Sint-Niklaas

    Voor + 14 jarigen en adolescenten/volwassen Trainingen Tai-Jutsu

zaterdag 26 november
  • 07:00 – 19:00 Kampioenschap: Open Waas Ju-Jitsu Kampioenschap Sint-Niklaas
    Kampioenschap: Open Waas Ju-Jitsu Kampioenschap Sint-Niklaas
    07:00 – 19:00
    Sporthal De Witte Molen, Azalealaan 29, 9100 Sint-NIklaas-Waas

    Open Waas Ju-Jitsu kampioenschap organisatie Shouri

  • 08:30 – 09:30 TRAINING U 9 TAI-JUTSU BEVEREN
    TRAINING U 9 TAI-JUTSU BEVEREN
    08:30 – 09:30
    Sportpark Beveren - sporthal De Meerminne/Grote Dojo, Klapperstraat 103, 9120 Beveren-Waas

    Kleuter, lager school trainingen lesthema Dierenparadijs BJJ

  • 09:30 – 10:30 TRAINING U 14 TAI-JUTSU BEVEREN
    TRAINING U 14 TAI-JUTSU BEVEREN
    09:30 – 10:30
    Sportpark Beveren - sporthal De Meerminne/Grote Gojo, Klapperstraat 103, 9120 Beveren-Waas

    Lagere school 2de en 3de graad Trainingen Tai-Jutsu

  • 10:30 – 12:00 TRAINING + 14 ADOLESCENTEN EN VOLWASSENEN TAI-JUTSU BEVEREN
    TRAINING + 14 ADOLESCENTEN EN VOLWASSENEN TAI-JUTSU BEVEREN
    10:30 – 12:00
    Sportpark Beveren - sporthal De Meerminne/Grote Dojo, Klapperstraat 103, 9120 Beveren-Waas

    Voor + 14 jarigen en adolescenten/volwassen Trainingen Tai-Jutsu

zondag 27 november
  • 09:00 – 11:00 Examens Kuy graden
    Examens Kuy graden
    09:00 – 11:00
    Sportpark Beveren, Kleine dojo, Klapperstraat 103, 9120 Beveren

    Ondersteunde lessen voor de toekomstige en huidige aspirant iniitatoren

  • 09:00 – 10:00 LOOPTRAINING SINT-NIKLAAS
    LOOPTRAINING SINT-NIKLAAS
    09:00 – 10:00
    Recreatie oord De Ster, Lange Rekstraat, 9100 Sint-Niklaas

    Looptraining voor iedereen

  • 10:00 – 11:00 LOOPTRAINING BEVEREN
    LOOPTRAINING BEVEREN
    10:00 – 11:00
    Sportpark, 9100 Beveren

    Looptraining voor iedereen

maandag 28 november
dinsdag 29 november
  • 18:00 – 19:00 TRAINING U 14 TAI-JUTSU SINT-NIKLAAS
    TRAINING U 14 TAI-JUTSU SINT-NIKLAAS
    18:00 – 19:00
    Sporthal De Witte Molen, Azalealaan 29, 9100 Sint-Niklaas

    Lagere school 2de en 3de graad Trainingen Tai-Jutsu

  • 18:00 – 19:00 TRAINING U 9 TAI-JUTSU SINT-NIKLAAS
    TRAINING U 9 TAI-JUTSU SINT-NIKLAAS
    18:00 – 19:00
    Sporthal De Witte Molen, Azalealaan 29, 9100 Sint-Niklaas

    Kleuter, lager school trainingen lesthema Dierenparadijs BJJ

  • 19:00 – 20:30 TRAINING + 14 ADOLESCENTEN EN VOLWASSENEN TAI-JUTSU SINT-NIKLAAS
    TRAINING + 14 ADOLESCENTEN EN VOLWASSENEN TAI-JUTSU SINT-NIKLAAS
    19:00 – 20:30
    Sporthal De Witte Molen, Azalealaan 29, 9100 Sint-Niklaas

    Voor + 14 jarigen en adolescenten/volwassen Trainingen Tai-Jutsu

woensdag 30 november
  • 17:00 – 18:00 TRAINING U 9 TAI-JUTSU BEVEREN
    TRAINING U 9 TAI-JUTSU BEVEREN
    17:00 – 18:00
    Sportpark Beveren - sporthal De Meerminne/Grote Dojo, Klapperstraat 103, 9120 Beveren-Waas

    Kleuter, lager school trainingen lesthema Dierenparadijs BJJ

  • 18:00 – 19:00 TRAINING U 14 TAI-JUTSU BEVEREN
    TRAINING U 14 TAI-JUTSU BEVEREN
    18:00 – 19:00
    Sportpark Beveren - sporthal De Meerminne/Grote Gojo, Klapperstraat 103, 9120 Beveren-Waas

    Lagere school 2de en 3de graad Trainingen Tai-Jutsu

  • 19:00 – 20:30 TRAINING + 14 ADOLESCENTEN EN VOLWASSENEN TAI-JUTSU BEVEREN
    TRAINING + 14 ADOLESCENTEN EN VOLWASSENEN TAI-JUTSU BEVEREN
    19:00 – 20:30
    Sportpark Beveren - sporthal De Meerminne/Grote Dojo, Klapperstraat 103, 9120 Beveren-Waas

    Voor + 14 jarigen en adolescenten/volwassen Trainingen Tai-Jutsu

December 2022

maandag dinsdag woensdag donderdag vrijdag zaterdag zondag
donderdag 1 december
  • 17:15 – 18:30 Looptrainingen
    Looptrainingen
    17:15 – 18:30
    Sportpark Beveren

    Looptrainingen voor alle leden en de verplicht voor de competitie ploeg

  • 18:00 – 20:00 WEDSTRIJDTRAINING U DUO COMPETITIE BEVEREN
    WEDSTRIJDTRAINING U DUO COMPETITIE BEVEREN
    18:00 – 20:00
    Sportpark Beveren - sporthal De Meerminne/Kleine Dojo, Klapperstraat 103, 9120 Beveren-Waas

    Competitieploeg Duo Game systems

vrijdag 2 december
  • 18:00 – 19:00 TRAINING U 14 TAI-JUTSU SINT-NIKLAAS
    TRAINING U 14 TAI-JUTSU SINT-NIKLAAS
    18:00 – 19:00
    Sporthal De Witte Molen, Azalealaan 29, 9100 Sint-Niklaas

    Lagere school 2de en 3de graad Trainingen Tai-Jutsu

  • 18:00 – 19:00 TRAINING U 9 TAI-JUTSU SINT-NIKLAAS
    TRAINING U 9 TAI-JUTSU SINT-NIKLAAS
    18:00 – 19:00
    Sporthal De Witte Molen, Azalealaan 29, 9100 Sint-Niklaas

    Kleuter, lager school trainingen lesthema Dierenparadijs BJJ

  • 19:00 – 20:30 TRAINING + 14 ADOLESCENTEN EN VOLWASSENEN TAI-JUTSU SINT-NIKLAAS
    TRAINING + 14 ADOLESCENTEN EN VOLWASSENEN TAI-JUTSU SINT-NIKLAAS
    19:00 – 20:30
    Sporthal De Witte Molen, Azalealaan 29, 9100 Sint-Niklaas

    Voor + 14 jarigen en adolescenten/volwassen Trainingen Tai-Jutsu

zaterdag 3 december
  • 08:30 – 09:30 TRAINING U 9 TAI-JUTSU BEVEREN
    TRAINING U 9 TAI-JUTSU BEVEREN
    08:30 – 09:30
    Sportpark Beveren - sporthal De Meerminne/Grote Dojo, Klapperstraat 103, 9120 Beveren-Waas

    Kleuter, lager school trainingen lesthema Dierenparadijs BJJ

  • 09:30 – 10:30 TRAINING U 14 TAI-JUTSU BEVEREN
    TRAINING U 14 TAI-JUTSU BEVEREN
    09:30 – 10:30
    Sportpark Beveren - sporthal De Meerminne/Grote Gojo, Klapperstraat 103, 9120 Beveren-Waas

    Lagere school 2de en 3de graad Trainingen Tai-Jutsu

  • 10:30 – 12:00 TRAINING + 14 ADOLESCENTEN EN VOLWASSENEN TAI-JUTSU BEVEREN
    TRAINING + 14 ADOLESCENTEN EN VOLWASSENEN TAI-JUTSU BEVEREN
    10:30 – 12:00
    Sportpark Beveren - sporthal De Meerminne/Grote Dojo, Klapperstraat 103, 9120 Beveren-Waas

    Voor + 14 jarigen en adolescenten/volwassen Trainingen Tai-Jutsu

  • 13:00 – 15:00 WEDSTRIJDTRAINING U DUO COMPETITIE BEVEREN
    WEDSTRIJDTRAINING U DUO COMPETITIE BEVEREN
    13:00 – 15:00
    Sportpark Beveren - sporthal De Meerminne/Kleine Dojo, Klapperstraat 103, 9120 Beveren-Waas

    Competitieploeg Duo Game systems

zondag 4 december
  • 09:00 – 11:00 Federale remediëring trainingen
    Federale remediëring trainingen
    09:00 – 11:00
    sportpark Beveren, Kleine dojo, Klapperstraat 103, 9120 Beveren

    Herhaling Kyugraden, remediëring en herschrijven bestaande Kyu programma Tai-Jutsu, verfilming van deze technieken

  • 09:00 – 10:00 LOOPTRAINING SINT-NIKLAAS
    LOOPTRAINING SINT-NIKLAAS
    09:00 – 10:00
    Recreatie oord De Ster, Lange Rekstraat, 9100 Sint-Niklaas

    Looptraining voor iedereen

  • 10:00 – 11:00 LOOPTRAINING BEVEREN
    LOOPTRAINING BEVEREN
    10:00 – 11:00
    Sportpark, 9100 Beveren

    Looptraining voor iedereen

maandag 5 december
dinsdag 6 december
  • 18:00 – 19:00 TRAINING U 14 TAI-JUTSU SINT-NIKLAAS
    TRAINING U 14 TAI-JUTSU SINT-NIKLAAS
    18:00 – 19:00
    Sporthal De Witte Molen, Azalealaan 29, 9100 Sint-Niklaas

    Lagere school 2de en 3de graad Trainingen Tai-Jutsu

  • 18:00 – 19:00 TRAINING U 9 TAI-JUTSU SINT-NIKLAAS
    TRAINING U 9 TAI-JUTSU SINT-NIKLAAS
    18:00 – 19:00
    Sporthal De Witte Molen, Azalealaan 29, 9100 Sint-Niklaas

    Kleuter, lager school trainingen lesthema Dierenparadijs BJJ

  • 19:00 – 20:30 TRAINING + 14 ADOLESCENTEN EN VOLWASSENEN TAI-JUTSU SINT-NIKLAAS
    TRAINING + 14 ADOLESCENTEN EN VOLWASSENEN TAI-JUTSU SINT-NIKLAAS
    19:00 – 20:30
    Sporthal De Witte Molen, Azalealaan 29, 9100 Sint-Niklaas

    Voor + 14 jarigen en adolescenten/volwassen Trainingen Tai-Jutsu

woensdag 7 december
  • 17:00 – 18:00 TRAINING U 9 TAI-JUTSU BEVEREN
    TRAINING U 9 TAI-JUTSU BEVEREN
    17:00 – 18:00
    Sportpark Beveren - sporthal De Meerminne/Grote Dojo, Klapperstraat 103, 9120 Beveren-Waas

    Kleuter, lager school trainingen lesthema Dierenparadijs BJJ

  • 18:00 – 19:00 TRAINING U 14 TAI-JUTSU BEVEREN
    TRAINING U 14 TAI-JUTSU BEVEREN
    18:00 – 19:00
    Sportpark Beveren - sporthal De Meerminne/Grote Gojo, Klapperstraat 103, 9120 Beveren-Waas

    Lagere school 2de en 3de graad Trainingen Tai-Jutsu

  • 19:00 – 20:30 TRAINING + 14 ADOLESCENTEN EN VOLWASSENEN TAI-JUTSU BEVEREN
    TRAINING + 14 ADOLESCENTEN EN VOLWASSENEN TAI-JUTSU BEVEREN
    19:00 – 20:30
    Sportpark Beveren - sporthal De Meerminne/Grote Dojo, Klapperstraat 103, 9120 Beveren-Waas

    Voor + 14 jarigen en adolescenten/volwassen Trainingen Tai-Jutsu

donderdag 8 december
  • 17:15 – 18:30 Looptrainingen
    Looptrainingen
    17:15 – 18:30
    Sportpark Beveren

    Looptrainingen voor alle leden en de verplicht voor de competitie ploeg

  • 18:00 – 20:00 WEDSTRIJDTRAINING U DUO COMPETITIE BEVEREN
    WEDSTRIJDTRAINING U DUO COMPETITIE BEVEREN
    18:00 – 20:00
    Sportpark Beveren - sporthal De Meerminne/Kleine Dojo, Klapperstraat 103, 9120 Beveren-Waas

    Competitieploeg Duo Game systems

vrijdag 9 december
  • 18:00 – 19:00 TRAINING U 14 TAI-JUTSU SINT-NIKLAAS
    TRAINING U 14 TAI-JUTSU SINT-NIKLAAS
    18:00 – 19:00
    Sporthal De Witte Molen, Azalealaan 29, 9100 Sint-Niklaas

    Lagere school 2de en 3de graad Trainingen Tai-Jutsu

  • 18:00 – 19:00 TRAINING U 9 TAI-JUTSU SINT-NIKLAAS
    TRAINING U 9 TAI-JUTSU SINT-NIKLAAS
    18:00 – 19:00
    Sporthal De Witte Molen, Azalealaan 29, 9100 Sint-Niklaas

    Kleuter, lager school trainingen lesthema Dierenparadijs BJJ

  • 19:00 – 20:30 TRAINING + 14 ADOLESCENTEN EN VOLWASSENEN TAI-JUTSU SINT-NIKLAAS
    TRAINING + 14 ADOLESCENTEN EN VOLWASSENEN TAI-JUTSU SINT-NIKLAAS
    19:00 – 20:30
    Sporthal De Witte Molen, Azalealaan 29, 9100 Sint-Niklaas

    Voor + 14 jarigen en adolescenten/volwassen Trainingen Tai-Jutsu

zaterdag 10 december
  • 08:30 – 09:30 TRAINING U 9 TAI-JUTSU BEVEREN
    TRAINING U 9 TAI-JUTSU BEVEREN
    08:30 – 09:30
    Sportpark Beveren - sporthal De Meerminne/Grote Dojo, Klapperstraat 103, 9120 Beveren-Waas

    Kleuter, lager school trainingen lesthema Dierenparadijs BJJ

  • 09:30 – 10:30 TRAINING U 14 TAI-JUTSU BEVEREN
    TRAINING U 14 TAI-JUTSU BEVEREN
    09:30 – 10:30
    Sportpark Beveren - sporthal De Meerminne/Grote Gojo, Klapperstraat 103, 9120 Beveren-Waas

    Lagere school 2de en 3de graad Trainingen Tai-Jutsu

  • 10:30 – 12:00 TRAINING + 14 ADOLESCENTEN EN VOLWASSENEN TAI-JUTSU BEVEREN
    TRAINING + 14 ADOLESCENTEN EN VOLWASSENEN TAI-JUTSU BEVEREN
    10:30 – 12:00
    Sportpark Beveren - sporthal De Meerminne/Grote Dojo, Klapperstraat 103, 9120 Beveren-Waas

    Voor + 14 jarigen en adolescenten/volwassen Trainingen Tai-Jutsu

  • 12:00 – 13:00 Kernbestuur vergadering
    Kernbestuur vergadering
    12:00 – 13:00
    Sportpark Beveren, klapperstrat 103, 9120

    Kernbestuur vzw Saigen.

  • 13:00 – 15:00 WEDSTRIJDTRAINING U DUO COMPETITIE BEVEREN
    WEDSTRIJDTRAINING U DUO COMPETITIE BEVEREN
    13:00 – 15:00
    Sportpark Beveren - sporthal De Meerminne/Kleine Dojo, Klapperstraat 103, 9120 Beveren-Waas

    Competitieploeg Duo Game systems

zondag 11 december
  • 09:00 – 11:00 FEDERALE DANGRAAD TRAININGEN OF SHODAN SHIKKEN ter vervanging van 27/03/2022
    FEDERALE DANGRAAD TRAININGEN OF SHODAN SHIKKEN ter vervanging van 27/03/2022
    09:00 – 11:00
    sportpark Beveren, Kleine dojo, Klapperstraat 103, 9120 Beveren

    Dangraad trainingen

  • 09:00 – 10:00 LOOPTRAINING SINT-NIKLAAS
    LOOPTRAINING SINT-NIKLAAS
    09:00 – 10:00
    Recreatie oord De Ster, Lange Rekstraat, 9100 Sint-Niklaas

    Looptraining voor iedereen

maandag 12 december
dinsdag 13 december
  • 18:00 – 19:00 TRAINING U 14 TAI-JUTSU SINT-NIKLAAS
    TRAINING U 14 TAI-JUTSU SINT-NIKLAAS
    18:00 – 19:00
    Sporthal De Witte Molen, Azalealaan 29, 9100 Sint-Niklaas

    Lagere school 2de en 3de graad Trainingen Tai-Jutsu

  • 18:00 – 19:00 TRAINING U 9 TAI-JUTSU SINT-NIKLAAS
    TRAINING U 9 TAI-JUTSU SINT-NIKLAAS
    18:00 – 19:00
    Sporthal De Witte Molen, Azalealaan 29, 9100 Sint-Niklaas

    Kleuter, lager school trainingen lesthema Dierenparadijs BJJ

  • 19:00 – 20:30 TRAINING + 14 ADOLESCENTEN EN VOLWASSENEN TAI-JUTSU SINT-NIKLAAS
    TRAINING + 14 ADOLESCENTEN EN VOLWASSENEN TAI-JUTSU SINT-NIKLAAS
    19:00 – 20:30
    Sporthal De Witte Molen, Azalealaan 29, 9100 Sint-Niklaas

    Voor + 14 jarigen en adolescenten/volwassen Trainingen Tai-Jutsu

woensdag 14 december
  • 17:00 – 18:00 TRAINING U 9 TAI-JUTSU BEVEREN
    TRAINING U 9 TAI-JUTSU BEVEREN
    17:00 – 18:00
    Sportpark Beveren - sporthal De Meerminne/Grote Dojo, Klapperstraat 103, 9120 Beveren-Waas

    Kleuter, lager school trainingen lesthema Dierenparadijs BJJ

  • 18:00 – 19:00 TRAINING U 14 TAI-JUTSU BEVEREN
    TRAINING U 14 TAI-JUTSU BEVEREN
    18:00 – 19:00
    Sportpark Beveren - sporthal De Meerminne/Grote Gojo, Klapperstraat 103, 9120 Beveren-Waas

    Lagere school 2de en 3de graad Trainingen Tai-Jutsu

  • 19:00 – 20:30 TRAINING + 14 ADOLESCENTEN EN VOLWASSENEN TAI-JUTSU BEVEREN
    TRAINING + 14 ADOLESCENTEN EN VOLWASSENEN TAI-JUTSU BEVEREN
    19:00 – 20:30
    Sportpark Beveren - sporthal De Meerminne/Grote Dojo, Klapperstraat 103, 9120 Beveren-Waas

    Voor + 14 jarigen en adolescenten/volwassen Trainingen Tai-Jutsu

donderdag 15 december
  • 17:15 – 18:30 Looptrainingen
    Looptrainingen
    17:15 – 18:30
    Sportpark Beveren

    Looptrainingen voor alle leden en de verplicht voor de competitie ploeg

  • 18:00 – 20:00 WEDSTRIJDTRAINING U DUO COMPETITIE BEVEREN
    WEDSTRIJDTRAINING U DUO COMPETITIE BEVEREN
    18:00 – 20:00
    Sportpark Beveren - sporthal De Meerminne/Kleine Dojo, Klapperstraat 103, 9120 Beveren-Waas

    Competitieploeg Duo Game systems

vrijdag 16 december
  • 17:00 – 18:00 TRAINING U 9 TAI-JUTSU SINT-NIKLAAS
    TRAINING U 9 TAI-JUTSU SINT-NIKLAAS
    17:00 – 18:00
    Sporthal De Witte Molen, Azalealaan 29, 9100 Sint-Niklaas

    Kleuter, lager school trainingen lesthema Dierenparadijs BJJ

  • 18:00 – 19:00 TRAINING U 14 TAI-JUTSU SINT-NIKLAAS
    TRAINING U 14 TAI-JUTSU SINT-NIKLAAS
    18:00 – 19:00
    Sporthal De Witte Molen, Azalealaan 29, 9100 Sint-Niklaas

    Lagere school 2de en 3de graad Trainingen Tai-Jutsu

  • 19:00 – 20:30 TRAINING + 14 ADOLESCENTEN EN VOLWASSENEN TAI-JUTSU SINT-NIKLAAS
    TRAINING + 14 ADOLESCENTEN EN VOLWASSENEN TAI-JUTSU SINT-NIKLAAS
    19:00 – 20:30
    Sporthal De Witte Molen, Azalealaan 29, 9100 Sint-Niklaas

    Voor + 14 jarigen en adolescenten/volwassen Trainingen Tai-Jutsu

zaterdag 17 december
  • 08:30 – 09:30 TRAINING U 9 TAI-JUTSU BEVEREN
    TRAINING U 9 TAI-JUTSU BEVEREN
    08:30 – 09:30
    Sportpark Beveren - sporthal De Meerminne/Grote Dojo, Klapperstraat 103, 9120 Beveren-Waas

    Kleuter, lager school trainingen lesthema Dierenparadijs BJJ

  • 09:30 – 10:30 TRAINING U 14 TAI-JUTSU BEVEREN
    TRAINING U 14 TAI-JUTSU BEVEREN
    09:30 – 10:30
    Sportpark Beveren - sporthal De Meerminne/Grote Gojo, Klapperstraat 103, 9120 Beveren-Waas

    Lagere school 2de en 3de graad Trainingen Tai-Jutsu

  • 10:30 – 12:00 TRAINING + 14 ADOLESCENTEN EN VOLWASSENEN TAI-JUTSU BEVEREN
    TRAINING + 14 ADOLESCENTEN EN VOLWASSENEN TAI-JUTSU BEVEREN
    10:30 – 12:00
    Sportpark Beveren - sporthal De Meerminne/Grote Dojo, Klapperstraat 103, 9120 Beveren-Waas

    Voor + 14 jarigen en adolescenten/volwassen Trainingen Tai-Jutsu

  • 13:00 WEDSTRIJDTRAINING U DUO COMPETITIE BEVEREN
    WEDSTRIJDTRAINING U DUO COMPETITIE BEVEREN
    13:00
    Sportpark Beveren - sporthal De Meerminne/Kleine Dojo, Klapperstraat 103, 9120 Beveren-Waas

    Competitieploeg Duo Game systems

zondag 18 december
  • Hele dag WEDSTRIJDTRAINING U DUO COMPETITIE BEVEREN
    WEDSTRIJDTRAINING U DUO COMPETITIE BEVEREN
    Sportpark Beveren - sporthal De Meerminne/Kleine Dojo, Klapperstraat 103, 9120 Beveren-Waas

    Competitieploeg Duo Game systems

  • 08:00 – 14:00 SHODAN SHIKKEN ondervoorbehoud
    SHODAN SHIKKEN ondervoorbehoud
    08:00 – 14:00
    Klapperstraat 103,9120 Beveren

    EXAMEN VOOR DERDE DAN TAI-JUTSU

  • 09:00 – 10:00 LOOPTRAINING SINT-NIKLAAS
    LOOPTRAINING SINT-NIKLAAS
    09:00 – 10:00
    Recreatie oord De Ster, Lange Rekstraat, 9100 Sint-Niklaas

    Looptraining voor iedereen

  • 09:00 – 11:00 Pedagogische Trainingen Assistent lesgevers
    Pedagogische Trainingen Assistent lesgevers
    09:00 – 11:00
    Sportpark Beveren, Kleine dojo, Klapperstraat 103, 9120 Beveren

    Ondersteunde lessen voor de toekomstige en huidige aspirant iniitatoren

  • 10:00 – 11:00 LOOPTRAINING BEVEREN
    LOOPTRAINING BEVEREN
    10:00 – 11:00
    Sportpark, 9100 Beveren

    Looptraining voor iedereen

maandag 19 december
  • Hele dag WEDSTRIJDTRAINING U DUO COMPETITIE BEVEREN
    WEDSTRIJDTRAINING U DUO COMPETITIE BEVEREN
    Sportpark Beveren - sporthal De Meerminne/Kleine Dojo, Klapperstraat 103, 9120 Beveren-Waas

    Competitieploeg Duo Game systems

dinsdag 20 december
  • Hele dag WEDSTRIJDTRAINING U DUO COMPETITIE BEVEREN
    WEDSTRIJDTRAINING U DUO COMPETITIE BEVEREN
    Sportpark Beveren - sporthal De Meerminne/Kleine Dojo, Klapperstraat 103, 9120 Beveren-Waas

    Competitieploeg Duo Game systems

  • 17:00 – 18:00 TRAINING U 9 TAI-JUTSU SINT-NIKLAAS
    TRAINING U 9 TAI-JUTSU SINT-NIKLAAS
    17:00 – 18:00
    Sporthal De Witte Molen, Azalealaan 29, 9100 Sint-Niklaas

    Kleuter, lager school trainingen lesthema Dierenparadijs BJJ

  • 18:00 – 19:00 TRAINING U 14 TAI-JUTSU SINT-NIKLAAS
    TRAINING U 14 TAI-JUTSU SINT-NIKLAAS
    18:00 – 19:00
    Sporthal De Witte Molen, Azalealaan 29, 9100 Sint-Niklaas

    Lagere school 2de en 3de graad Trainingen Tai-Jutsu

  • 19:00 – 20:30 TRAINING + 14 ADOLESCENTEN EN VOLWASSENEN TAI-JUTSU SINT-NIKLAAS
    TRAINING + 14 ADOLESCENTEN EN VOLWASSENEN TAI-JUTSU SINT-NIKLAAS
    19:00 – 20:30
    Sporthal De Witte Molen, Azalealaan 29, 9100 Sint-Niklaas

    Voor + 14 jarigen en adolescenten/volwassen Trainingen Tai-Jutsu

woensdag 21 december
  • Hele dag WEDSTRIJDTRAINING U DUO COMPETITIE BEVEREN
    WEDSTRIJDTRAINING U DUO COMPETITIE BEVEREN
    Sportpark Beveren - sporthal De Meerminne/Kleine Dojo, Klapperstraat 103, 9120 Beveren-Waas

    Competitieploeg Duo Game systems

  • 17:00 – 18:00 TRAINING U 9 TAI-JUTSU BEVEREN
    TRAINING U 9 TAI-JUTSU BEVEREN
    17:00 – 18:00
    Sportpark Beveren - sporthal De Meerminne/Grote Dojo, Klapperstraat 103, 9120 Beveren-Waas

    Kleuter, lager school trainingen lesthema Dierenparadijs BJJ

  • 18:00 – 19:00 TRAINING U 14 TAI-JUTSU BEVEREN
    TRAINING U 14 TAI-JUTSU BEVEREN
    18:00 – 19:00
    Sportpark Beveren - sporthal De Meerminne/Grote Gojo, Klapperstraat 103, 9120 Beveren-Waas

    Lagere school 2de en 3de graad Trainingen Tai-Jutsu

  • 19:00 – 20:30 TRAINING + 14 ADOLESCENTEN EN VOLWASSENEN TAI-JUTSU BEVEREN
    TRAINING + 14 ADOLESCENTEN EN VOLWASSENEN TAI-JUTSU BEVEREN
    19:00 – 20:30
    Sportpark Beveren - sporthal De Meerminne/Grote Dojo, Klapperstraat 103, 9120 Beveren-Waas

    Voor + 14 jarigen en adolescenten/volwassen Trainingen Tai-Jutsu

donderdag 22 december
  • Hele dag WEDSTRIJDTRAINING U DUO COMPETITIE BEVEREN
    WEDSTRIJDTRAINING U DUO COMPETITIE BEVEREN
    Sportpark Beveren - sporthal De Meerminne/Kleine Dojo, Klapperstraat 103, 9120 Beveren-Waas

    Competitieploeg Duo Game systems

  • 17:15 – 18:30 Looptrainingen
    Looptrainingen
    17:15 – 18:30
    Sportpark Beveren

    Looptrainingen voor alle leden en de verplicht voor de competitie ploeg

vrijdag 23 december
  • Hele dag WEDSTRIJDTRAINING U DUO COMPETITIE BEVEREN
    WEDSTRIJDTRAINING U DUO COMPETITIE BEVEREN
    Sportpark Beveren - sporthal De Meerminne/Kleine Dojo, Klapperstraat 103, 9120 Beveren-Waas

    Competitieploeg Duo Game systems

  • 18:00 – 19:00 TRAINING U 14 TAI-JUTSU SINT-NIKLAAS
    TRAINING U 14 TAI-JUTSU SINT-NIKLAAS
    18:00 – 19:00
    Sporthal De Witte Molen, Azalealaan 29, 9100 Sint-Niklaas

    Lagere school 2de en 3de graad Trainingen Tai-Jutsu

  • 18:00 – 19:00 TRAINING U 9 TAI-JUTSU SINT-NIKLAAS
    TRAINING U 9 TAI-JUTSU SINT-NIKLAAS
    18:00 – 19:00
    Sporthal De Witte Molen, Azalealaan 29, 9100 Sint-Niklaas

    Kleuter, lager school trainingen lesthema Dierenparadijs BJJ

  • 19:00 – 20:30 TRAINING + 14 ADOLESCENTEN EN VOLWASSENEN TAI-JUTSU SINT-NIKLAAS
    TRAINING + 14 ADOLESCENTEN EN VOLWASSENEN TAI-JUTSU SINT-NIKLAAS
    19:00 – 20:30
    Sporthal De Witte Molen, Azalealaan 29, 9100 Sint-Niklaas

    Voor + 14 jarigen en adolescenten/volwassen Trainingen Tai-Jutsu

zaterdag 24 december
  • WEDSTRIJDTRAINING U DUO COMPETITIE BEVEREN Eindigt 15:00
    WEDSTRIJDTRAINING U DUO COMPETITIE BEVEREN
    Sportpark Beveren - sporthal De Meerminne/Kleine Dojo, Klapperstraat 103, 9120 Beveren-Waas

    Competitieploeg Duo Game systems

zondag 25 december
maandag 26 december
dinsdag 27 december
woensdag 28 december
donderdag 29 december
vrijdag 30 december
  • 18:00 – 19:00 TRAINING U 9 TAI-JUTSU SINT-NIKLAAS
    TRAINING U 9 TAI-JUTSU SINT-NIKLAAS
    18:00 – 19:00
    Sporthal De Witte Molen, Azalealaan 29, 9100 Sint-Niklaas

    Kleuter, lager school trainingen lesthema Dierenparadijs BJJ

zaterdag 31 december

Januari 2023

maandag dinsdag woensdag donderdag vrijdag zaterdag zondag
zondag 1 januari
maandag 2 januari
dinsdag 3 januari
woensdag 4 januari
donderdag 5 januari
vrijdag 6 januari
zaterdag 7 januari
zondag 8 januari
maandag 9 januari
dinsdag 10 januari
woensdag 11 januari
donderdag 12 januari
vrijdag 13 januari
zaterdag 14 januari
zondag 15 januari
maandag 16 januari
dinsdag 17 januari
woensdag 18 januari
donderdag 19 januari
vrijdag 20 januari
zaterdag 21 januari
zondag 22 januari
maandag 23 januari
dinsdag 24 januari
woensdag 25 januari
donderdag 26 januari
vrijdag 27 januari
zaterdag 28 januari
zondag 29 januari
maandag 30 januari
dinsdag 31 januari

Geen evenementen.

Februari 2023

maandag dinsdag woensdag donderdag vrijdag zaterdag zondag
woensdag 1 februari
donderdag 2 februari
vrijdag 3 februari
zaterdag 4 februari
zondag 5 februari
maandag 6 februari
dinsdag 7 februari
woensdag 8 februari
donderdag 9 februari
vrijdag 10 februari
zaterdag 11 februari
zondag 12 februari
maandag 13 februari
dinsdag 14 februari
woensdag 15 februari
donderdag 16 februari
vrijdag 17 februari
zaterdag 18 februari
zondag 19 februari
maandag 20 februari
dinsdag 21 februari
woensdag 22 februari
donderdag 23 februari
vrijdag 24 februari
zaterdag 25 februari
zondag 26 februari
maandag 27 februari
dinsdag 28 februari

Geen evenementen.

Maart 2023

maandag dinsdag woensdag donderdag vrijdag zaterdag zondag
woensdag 1 maart
donderdag 2 maart
vrijdag 3 maart
zaterdag 4 maart
zondag 5 maart
maandag 6 maart
dinsdag 7 maart
woensdag 8 maart
donderdag 9 maart
vrijdag 10 maart
zaterdag 11 maart
zondag 12 maart
maandag 13 maart
dinsdag 14 maart
woensdag 15 maart
donderdag 16 maart
vrijdag 17 maart
zaterdag 18 maart
zondag 19 maart
maandag 20 maart
dinsdag 21 maart
woensdag 22 maart
donderdag 23 maart
vrijdag 24 maart
zaterdag 25 maart
zondag 26 maart
maandag 27 maart
dinsdag 28 maart
woensdag 29 maart
donderdag 30 maart
vrijdag 31 maart

Geen evenementen.

April 2023

maandag dinsdag woensdag donderdag vrijdag zaterdag zondag
zaterdag 1 april
zondag 2 april
maandag 3 april
dinsdag 4 april
woensdag 5 april
donderdag 6 april
vrijdag 7 april
zaterdag 8 april
  • 11:00 – 12:00 Kernbestuur vergadering
    Kernbestuur vergadering
    11:00 – 12:00
    Sportpark Beveren, klapperstrat 103, 9120

    Kernbestuur vzw Saigen.

zondag 9 april
maandag 10 april
dinsdag 11 april
woensdag 12 april
donderdag 13 april
vrijdag 14 april
zaterdag 15 april
zondag 16 april
maandag 17 april
dinsdag 18 april
woensdag 19 april
donderdag 20 april
vrijdag 21 april
zaterdag 22 april
zondag 23 april
maandag 24 april
dinsdag 25 april
woensdag 26 april
donderdag 27 april
vrijdag 28 april
zaterdag 29 april
zondag 30 april

Mei 2023

maandag dinsdag woensdag donderdag vrijdag zaterdag zondag
maandag 1 mei
dinsdag 2 mei
woensdag 3 mei
donderdag 4 mei
vrijdag 5 mei
zaterdag 6 mei
zondag 7 mei
maandag 8 mei
dinsdag 9 mei
woensdag 10 mei
donderdag 11 mei
vrijdag 12 mei
zaterdag 13 mei
zondag 14 mei
maandag 15 mei
dinsdag 16 mei
woensdag 17 mei
donderdag 18 mei
vrijdag 19 mei
zaterdag 20 mei
zondag 21 mei
maandag 22 mei
dinsdag 23 mei
woensdag 24 mei
donderdag 25 mei
vrijdag 26 mei
zaterdag 27 mei
zondag 28 mei
maandag 29 mei
dinsdag 30 mei
woensdag 31 mei

Geen evenementen.

Juni 2023

maandag dinsdag woensdag donderdag vrijdag zaterdag zondag
donderdag 1 juni
vrijdag 2 juni
zaterdag 3 juni
zondag 4 juni
maandag 5 juni
dinsdag 6 juni
woensdag 7 juni
donderdag 8 juni
vrijdag 9 juni
zaterdag 10 juni
zondag 11 juni
maandag 12 juni
dinsdag 13 juni
woensdag 14 juni
donderdag 15 juni
vrijdag 16 juni
zaterdag 17 juni
zondag 18 juni
maandag 19 juni
dinsdag 20 juni
woensdag 21 juni
donderdag 22 juni
vrijdag 23 juni
zaterdag 24 juni
zondag 25 juni
maandag 26 juni
dinsdag 27 juni
woensdag 28 juni
donderdag 29 juni
vrijdag 30 juni

Geen evenementen.

Juli 2023

maandag dinsdag woensdag donderdag vrijdag zaterdag zondag
zaterdag 1 juli
zondag 2 juli
maandag 3 juli
dinsdag 4 juli
woensdag 5 juli
donderdag 6 juli
vrijdag 7 juli
zaterdag 8 juli
zondag 9 juli
maandag 10 juli
dinsdag 11 juli
woensdag 12 juli
donderdag 13 juli
vrijdag 14 juli
zaterdag 15 juli
zondag 16 juli
maandag 17 juli
dinsdag 18 juli
woensdag 19 juli
donderdag 20 juli
vrijdag 21 juli
zaterdag 22 juli
zondag 23 juli
maandag 24 juli
dinsdag 25 juli
woensdag 26 juli
donderdag 27 juli
vrijdag 28 juli
zaterdag 29 juli
zondag 30 juli
maandag 31 juli

Geen evenementen.

Augustus 2023

maandag dinsdag woensdag donderdag vrijdag zaterdag zondag
dinsdag 1 augustus
woensdag 2 augustus
donderdag 3 augustus
vrijdag 4 augustus
zaterdag 5 augustus
zondag 6 augustus
maandag 7 augustus
dinsdag 8 augustus
woensdag 9 augustus
donderdag 10 augustus
vrijdag 11 augustus
zaterdag 12 augustus
zondag 13 augustus
maandag 14 augustus
dinsdag 15 augustus
woensdag 16 augustus
donderdag 17 augustus
vrijdag 18 augustus
zaterdag 19 augustus
zondag 20 augustus
maandag 21 augustus
dinsdag 22 augustus
woensdag 23 augustus
donderdag 24 augustus
vrijdag 25 augustus
zaterdag 26 augustus
zondag 27 augustus
maandag 28 augustus
dinsdag 29 augustus
woensdag 30 augustus
donderdag 31 augustus

Geen evenementen.

BELANGRIJKE DATA:

2022

  • zaterdag 22/01/22  Nieuwjaarsreceptie
  • zaterdag 5/02/22    Pannenkoekenslag Ouderraad Commissie
  • zondag: 6/02/22     Pedagogische trainingen Assistent lesgevers
  • zaterdag 12/02/22  Vrijwilligersfeest 2022
  • zondag: 13/02/22   FEDERALE DANGRAAD TRAINING
  • weekend 19/02 & 20/02/22 Belgisch Kampioenschap en Open Beveren 2022
  • zondag: 27/2/22   Examen Kyu geel, oranje en groen
  • zondag 6/03/22      Examen Kyu bruin
  • zondag 13/03/22    Federale remediëring training 
  • zondag 20/03/22    FEDERALE DANGRAAD TRAINING (voorbereiding voor de Shodan Shiken 27/03/2022)
  • zondag 27/03/22    SHODAN SHIKEN 3de Dan Tai-Jutsu
  • zondag 27/03/22    Vergadering Raad van de Zwarte Gordels
  • zondag 10/04/22    Federale remediëring training
  • zondag 10/04/22 Technische Commissie samen met Raad van Zwarte Gordels om 14 uur
  • zondag 17/04/22    Pedagogische trainingen Assistent lesgevers (gaat misschien niet door Pasen, verplaatsen naar 3/04/22?)
  • zondag 24/04/22    FEDERALE DANGRAAD TRAINING
  • zondag   8/05/22    Pedagogische trainingen Assistent lesgevers
  • zondag 15/05/22    Start koekenverkoop Ouderraad Commissie
  • zondag 15/05/22    Federale remediëring training 
  • zondag 22/05/22    FEDERALE DANGRAAD TRAINING
  • zondag 22/05/22 Vergadering Raad van de Zwarte Gordels
  • zaterdag 28/05/22  BBQ
  • zondag: 29/05/22  Examen Kyu geel, oranje en groen
  • zondag 12/06/22    Pedagogische trainingen Assistent lesgevers (onder voorbehoud examens scholen)
  • zondag 19/06/22    FEDERALE DANGRAAD TRAINING
  • zondag 26/06/22    Federale remediëring training 
  • 18/07 t.e.m. 20/07/22 Sportkamp gevechtsportenmix in samenwerking sportdienst Beveren
  • 25/07 t.e.m. 29/07/22 Sportkamp “het dierenparadijs van het Ju-Jitsu” in samenwerking sportdienst Beveren
  • 16/08 t.e.m. 19/08/22 Sportkamp “het dierenparadijs van het Ju-Jitsu” in samenwerking sportdienst Beveren
  • 26/08 t.e.m. 28/08/22 Jeugdkamp Saigen vzw, Prosperpolder 2022
  • zondag 4/09/22 Technische Commissie samen met Raad van Zwarte Gordels om 10 uur
  • zondag 11/09/22    FEDERALE DANGRAAD TRAINING
  • zondag 11/09/22 Vergadering Raad van de Zwarte Gordels
  • 15 t.e.m. 18/09/2022 JJIF Reginal Championship Balkan Open (Duo-game wedstrijd)
  • zaterdag 24/09/22 Vriendjesdag en ontbijt i.s.m. Ouderraad Commissie/Opstart vrijwilligerswerking
  • zondag 25/09/22    Pedagogische trainingen Assistent lesgevers
  • 1 & 2/10/22 German Open Grand Prix (Duo-game wedstrijd)
  • zondag 16/10/22    FEDERALE DANGRAAD TRAINING
  • zaterdag 22/10/22  Clubfeest 2022
  • 28/10 t.e.m. 8/11/22 JJIF World Championship 2022 Abu Dhabi
  • 31/10 t.e.m. 4/11/22 Sportkamp Krijgskunstmix en of “het dierenparadijs van het Ju-Jitsu” in samenwerking sportdienst Beveren
  • zondag 6/11/22      Federale remediëring training
  • zondag 6/11/22 Technische Commissie samen met Raad van Zwarte Gordels
  • zaterdag 12/11/22  5de Open Oost Nederlands Jiujitsu toernooi te Markelo (NL)
  • zondag 20/11/22    FEDERALE DANGRAAD TRAINING
  • zondag 20/11/22 Pedagogische trainingen Assistent lesgevers
  • zondag 20/11/22 Vergadering van de Raad van Zwarte Gordels
  • zondag 27/11/22    Examen Kyu geel, oranje en groen
  • zondag 4/12/22      Federale remediëring training
  • zondag 11/12/22   FEDERALE SHODAN SHIKEN
  • zondag 18/12/22    Pedagogische trainingen Assistent lesgevers

2023

  • zaterdag /01/23 Nieuwjaarreceptie te Sint-Niklaas, sporthal De Witte Molen
  • zaterdag 11/02/23 Mosselsoupé voor alle Saigen’s vrijwilligers
  • 10 t.e.m. 12/02/23 European Cup Duo Classics and Duo Show, Beveren Open Ju-Jitsu (GEEN TRAINING)
  • zondag: 26/2/23   Examen Kyu geel, oranje en groen
  • zondag 05/03/23 Open Ju-Jitsu Kampioenschap prov. Antwerpen te Zwijndrecht
  • zaterdag 12/03/23 Saigen’s mama’s en papa’s dag 10 u tot 12 uur.
  • zondag: 28/05/23  Examen Kyu geel, oranje en groen
  • zondag 26/11/23    Examen Kyu geel, oranje en groen